Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Світлозвукові оповіщувачі

Світлозвукові оповіщувачі використовуються в роботі протипожежних і охоронних систем на об'єктах житлового, виробничого, складського, офісного та торговельно-розважального призначення. Вони своєчасно сповіщають мешканців, робочих, відвідувачів або покупців про загрозу, надаючи їм досить часу для безпечної евакуації з будівлі або споруди. Світлозвуковий покажчик дає можливість зберегти здоров'я і людські життя, цінне майно і дороге устаткування в екстреній ситуації.

Світлозвуковий оповіщувач призначення

Світлозвуковий покажчик – це технічний пристрій, який в екстреній ситуації подає комбіновані сигнали. Цей тип технічних засобів є найбільш ефективним інструментом інформування в Україні - в умовах обмеженої видимості, під час пожежі і сильного задимлення, людина почує звуковий сигнал, а при наявності сильного фонового шуму від працюючого технологічного обладнання світловий імпульс зможе своєчасно повідомити про небезпеку.

Моделі, які представлені на ринку України, можуть бути моноблочної або розбірної конструкції. Конструкційно покажчики світлозвукові складаються з наступних елементів:

• зовнішнього захисного корпусу;

• світлового табло;

• сирени;

• світлодіодів;

• комутаційного блоку.

Покажчики світлозвукові класифікація

За місцем установки оповіщувач з звуковим сигналом може бути вуличним або внутрішнім. Вуличний може використовуватися на відкритих майданчиках, складах, в місцях з великим скупченням людей. Такі моделі встановлюються в добре видимих ​​місцях, на висоті не менше двох метрів від поверхні землі. Внутрішні монтуються всередині будівель і споруд.

Для складських, виробничих і торгових приміщень, в яких зберігаються горючі матеріали і речовини, необхідно вибирати вибухозахищені пожежні моделі. Для виготовлення таких пристроїв застосовуються міцні і надійні матеріали, а для світлового табло - тільки протиударне скло. Пожежні вибухозахищені покажчики зі звуком можуть працювати в широкому температурному діапазоні і в агресивних середовищах. Електроживлення може здійснюватися від мережі постійного струму 24В або змінного струму 220в.

Світлозвуковий покажчик де купити?

Центр пожежної безпеки Євросервіс представляє на ринку України широкий вибір сповіщувачів, світлових табличок, покажчиків, знаків, плакатів, пожежні інструменти, обладнання та технічні засоби гасіння. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів, найнижчу ціну, незмінно високу якість і зручний сервіс. Зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз будь-яким зручним для вас способом і отримаєте безкоштовну технічну консультацію на ваше замовлення.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору