Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Двері протипожежні з вентиляційною решіткою

 Вентиляція це технічна система природного або примусового типу, яка використовується в Україні для забезпечення нормального повітрообміну в приміщенні, видалення надлишковіх газів, зайвої теплової енергії і вологи, припливу свіжого, очищеного повітря. Приміщення з вентиляцією забезпечує оптимальний режим роботи для людей і технологічного обладнання.

Двері протипожежні з вентиляційною решіткою - призначення

Згідно з правилами пожежної безпеки України і будівельних норм, електрощитові, серверні, технічні кімнати з електрообладнанням і приміщення підстанцій повинні оснащуватися протипожежними дверима з вентиляційною сіткою. У нормальному режимі роботи протипожежні двері виконує функції контролю доступу в приміщення, а решітка, розташована в нижній частині полотна, забезпечує оптимальний рівень повітрообміну внутрішнього і зовнішнього простору. Під час пожежі полотно і рама двері здатні витримати високу температуру і відкритий вогонь задану кількість часу, забезпечуючи безаварійну роботу електрообладнання, його цілісність і захист приміщення до приїзду пожежних розрахунків.

Двері протипожежні з вентиляцією - будова

Протипожежні металеві двері з вентиляційною сіткою складається з рами, одного або двох полотен. Корпус виробу виготовляється з листів холоднокатаної сталі товщиною 1,5-2 міліметра. Внутрішній простір полотна заповнюється вогнестійким матеріалом на основі негорючої мінеральної вати з базальтового волокна. По периметру полотна закріплена спеціальна протипожежна стрічка, яка під дією екстремальної температури збільшується в об'ємі, надійно герметизируя всі отвори і щілини від проникнення токсичного диму.

Корпус протипожежної решітки з вентиляцією проводиться на основі поліуретанових ламелей, в конструкції яких розташований спеціальний вкладиш з силікату натрію. В екстреній ситуації під час пожежі при підвищенні температури повітря до позначки 100ºC вогнетривкі вкладиші збільшуються в обсязі в кілька разів - маса спіненої речовини надійно перекриває вентиляційний отвір від проникнення палаючого газу і токсичного диму всередину приміщення. Для захисту від механічних пошкоджень на отвори для вентиляції кріпляться сталеві декоративні жалюзі.

Центр пожежної безпеки Євросервіс - це спеціалізоване підприємство, яке займається виготовленням та встановленням одно- і двостулкових протипожежних дверей з вентиляційною сіткою за типовими і індивідуальними проектами Замовника і за самими вигідними цинами. Наші двері відповідають всім нормам і стандартам України, мають повний комплект технічної документації та паспорт виробу. Вартість виробництва, доставки і монтажу на різні конструкції протипожежних дверей розраховується індивідуально, виходячи з усіх параметрів проекту.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору