Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Двері протипожежні з вентиляційною решіткою

Вентиляція - це природний або примусовий повітрообмін через дверні, віконні прорізи, кватирки, фрамуги, отвори з решітками в зовнішніх стінах, витяжні шахти будівель в приміщеннях з допомогою обладнання. Необхідна для видалення надлишків тепла, вологи, усунення шкідливих речовин, неприємних запахів, забезпечуючи комфорт, чистоту повітря.

Невід'ємна частина вентиляції - це решітки, що встановлюються на приймальні отвори в стінах, воздуховодах, шахтах. Протипожежні решітки є елементами загально обмінна установок, систем димовидалення.

Необхідність установки протипожежних дверей в приміщенні електрощитової або серверної викликала конфлікт між вимогами правил облаштування електрообладнання. Один документ зобов'язує нас встановлювати в дверний отвір приміщення електрощитової протипожежні двері з необхідним межею вогнестійкості зі збереженням цілісності полотна в разі пожежі, а другий вимагає наявності в полотні дверей отворів для вентиляції і провітрювання даного приміщення.

Протипожежні металеві двері з вентиляційною решіткою виготовляються в однопільні і двопільні виконанні з гратами не більше 25% від площі будівельного отвору, з правим або лівим відкриванням. Двері призначена для заповнення прорізів у приміщеннях серверних, електрощитових, технічних ніш, електропідстанції.

Корпус решіток виконаний з поліуретану і складається з ламелей, що містять вкладиш з терморасширяющегося матеріалу на основі силікату натрію.

При нагріванні понад 100 ° С відбувається різке збільшення ламелей в обсязі. Новоутворена спінена маса повністю перекриває потік повітря у вентиляційному каналі.

З метою захисту від механічних пошкоджень ззовні протипожежні решітки закриваються сталевими декоративними жалюзі з обох сторін.

Використання вищеописаної системи є найбільш надійним і економічно виправданим способом отримання протипожежних дверей для приміщення з необхідністю його постійної вентиляції. Спрацювання ламелей при підвищенні температури відбувається автоматично, сама конструкція не вимагає проведення періодичного контролю і обслуговування.

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує вашій увазі різні конструкції протипожежних дверей для житлових, промислових, складських та торгово-розважальних об'єктів нерухомості. Всі моделі сертифіковані і дозволені до використання на території України без обмежень. Зверніться до нас, і наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідну модель і підберуть оптимальний спосіб доставки на будівельний об'єкт.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору