Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Засоби захисту органів зору

Органи зору – основний канал надходження інформації про навколишній світ для людини. Саме тому травми очей, які можуть привести до часткової або повної сліпоти, відносяться до категорії тяжких. Безпека органів зору на виробництві, будівництві, сільському господарстві і побуті забезпечується спеціальними аксесуарами.

Засоби індивідуального захисту органів зору – що це таке?

Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) органів зору – це аксесуари, що забезпечують оберігання очей від механічних пошкоджень, токсичного диму, аерозолів, сонячного, лазерного випромінювання, впливу високої і низької температури, біологічних патогенів. Вони використовуються на всіх виробничих, будівельних, видобувних і обробних підприємствах, технологічні процеси яких включають в себе полірування, свердління, буріння, різання, подрібнення, дроблення, вибухові операції, електричне і газове зварювання і багато іншого.

ЗІЗ органів зору – класифікація

Залежно від характеру виконуваних робіт і типу вражаючих факторів в Україні використовуються різні типи засобів індивідуального захисту органів зору. Основними з них є:

  • захисні окуляри відкритого типу з бічними щитками або без них;
  • окуляри закритого типу;
  • маски, що захищають очі і передню частину обличчя;
  • захисний шолом для обличчя;
  • ручний захисний щиток;
  • захисний шолом, що закриває голову користувача повністю.

Для виконання більшості технологічних операцій та захисту від летючих дрібних предметів, сильного світлового або ультрафіолетового випромінювання, пилу, вірусів і хвороботворних бактерій найчастіше використовуються окуляри закритого і відкритого типів, захисні екрани. У разі необхідності ці аксесуари використовуються поверх коригуючих окулярів. Їх застосовують на виробничих і складських підприємствах, на будівельних об'єктах, при проведенні ремонту, в торгівлі і в побуті.

Маски і шоломи забезпечують комплексний захист для очей, обличчя та голови. Їх використовують при проведенні піскоструминних робіт, в добувної та обробної промисловості, під час зварювальних робіт. Для забезпечення оберігаючих функцій використовуються прозорий пластик, захисне скло або сітка з металевого дроту. Для виконання газо- і електрозварювальних робіт, а також операцій з різання металу зварювальники застосовують окуляри закритого типу, шоломи і захисні щитки. Інтенсивне світлове випромінювання вимагає використання затемнених оглядових екранів і масок типу "хамелеон".

Як вибрати ЗІЗ органів зору?

Для того, щоб правильно вибрати засоби індивідуального захисту для очей, ми рекомендуємо звернути увагу на наступні чинники:

  • розмір – захисні маски, екрани і окуляри повинні відповідати параметрам особи працівника. Погано закріплені засоби втрачають свої експлуатаційні характеристики і створюють значний дискомфорт в процесі тривалої експлуатації;
  • невелика вага – ще один важливий фактор, що визначає комфорт використання виробів на робочому місці або в побутових умовах. Важкі окуляри або шоломи викликають додаткове навантаження на голову, м'язи обличчя, перенісся;
  • наявність світлозахисту – виконання специфічних технологічних робіт вимагає використання затемнених екранів для захисту від інтенсивного світлового випромінювання.

Де купити засоби захисту органів зору в Україні?

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує широкий вибір засобів захисту від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. Вся наша продукція дозволена для використання на території України, має повний комплект сертифікаційної документації і гарантію від компанії-виробника.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору