Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Двері протипожежні двостулкові зі склом

Протипожежні двері - це спеціальний клас будівельних конструкцій, які окрім своєї основної функції виконують спеціальні завдання під час пожежі. Він об'єднує двері, люки, ворота, що володіють вогнетривкими властивостями, які дозволяють їм затримувати поширення вогню і токсичного диму на час, необхідний для повної евакуації людей з охопленої пожежею будівлі.

Самим універсальним і поширеним матеріалом для виробництва одно- і двох дверних протипожежних дверей є сталь - вона має прекрасні вогнестійкими характеристиками, міцністю і надійністю. Для формування дверного полотна два тонких листа зі сталі заповнюють всередині огнетривким ізолюючим матеріалом на основі мінерального волокна - цей матеріал не горить і не виділяє токсичного диму під дією високої температури. По периметру полотно має ущільнювальну стрічку, виготовлену з матеріалу, спучується під дією високої температури і надійно герметизує від проникнення токсичних продуктів горіння.

Дверна рама, запірний механізм і фурнітура виготовлені зі сталі та інших матеріалів, що зберігають свої механічні характеристики під час пожеж. Під дією високої температури і відкритого вогню протипожежні двері не деформуються і не заклинивают, не перешкоджаючи людям покинути охоплену вогнем приміщення. Поверхня дверей забарвлюється порошковою фарбою.

Залежно від своєї конструкції двері можуть бути:
• глухими;
• з склінням;
• одностулковими;
• двостулковими;
• з порогом або без нього;
• лівого або правого відкривання.

Протипожежні двері двостулкова зі склом являє собою сталеву конструкцію з «єдиної коробки». Товщина коробки складає 84 міліметра, а товщина дверного полотна - 50 міліметри. Дверне полотно утримується в конструкції за допомогою чотирьох петель на опорних підшипниках. Двостулкові двері зі склом виготовляються з використанням склопакета з межею вогнестійкості в тридцять хвилин і розмірами 400 * 300 міліметрів.

Центр пожежної безпеки Євросервіс є провідним виробником спеціальних протипожежних конструкцій в Україні. Наша компанія пропонує вам купити протипожежні двері двостулкові зі склом за найвигіднішими цінами. Власна виробнича база, логістичні можливості компанії та кваліфікований персонал допоможуть вам отримати оптимальну комплектацію вашого замовлення, виготовленого за типовими або індивідуальними розмірами.

Крім дверей у нас ви зможете замовити і купити пожежний інвентар, сповіщувачі і покажчики, гідранти і крани, вогнегасники всіх марок і типів, засоби індивідуального захисту та евакуації. Вся наша продукція має гарантію якості і повний пакет сертифікаційної документації. Зверніться до нас за телефонами або електронною поштою і отримаєте найкраще цінова пропозиція на всю цікаву для вас продукцію і послуги.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору