Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Інвентар пожежного

Інвентар пожежного використовується рятувальними розрахунками для швидкого гасіння пожеж, розчищення завалів, порятунку особистого майна та товарно-матеріальних цінностей від вогню, забезпечення безпеки здоров'ю, життю людей та їх безпечної евакуації з палаючого приміщення або об'єкта. Пожежний інструмент і особисте спорядження повинні бути виготовлені з міцних матеріалів, відрізнятися стійкістю до відкритого вогню, високої температури, води, інших вогнегасних рідин і розчинів.

Пожежний інструмент та особисте спорядження для рятувальників – що це таке?

Стандартне екіпірування рятувальних розрахунків повинно включати спеціальний одяг і взуття, засоби індивідуального захисту голови і рук, а також ручний інструмент та інвентар, який допомагає швидко розчистити завали, прокласти шлях для гасіння або забезпечити безпечний вихід людей, виконати інші функціональні завдання в будь-яких умовах.

Залежно від комплектації та класу загоряння на конкретному об'єкті, інструменти для пожежних можуть включати:

► топірці – для силового розкриття замкнених дверей та вікон;

► багри та ломи – для розчищення завалів з меблів, архітектурних та будівельних конструкцій;

► штикові та совкові лопати – для перенесення сипучих вогнегасних матеріалів і снігу до вогнища займання;

► чохли та кобури для носіння інструменту – забезпечують безпеку, безпечне носіння інвентарю з гострими та ріжучими крайками;

► пояси та ремені для фіксації спецодягу та зручного носіння амуніції;

► ручні ліхтарі та ліхтарі з кріпленням для каски – забезпечують ідеальну видимість у темний час доби або у знеструмлених приміщеннях без аварійного освітлення;

► карабіни, кільця, півкільця та багато іншого – використовуються для кріплення інструменту та роботи рятувальників на висоті (фасади, дах, покрівля, високі сходи) без ризику падіння.

Крім цього, інструмент для пожежних може включати конусоподібні відра, комплект обладнання для перерізання проводки під напругою (ножиці, гумові боти, килимки та ін.), протипожежні кошми, покривала, вила, невеликі насоси, засоби індивідуального захисту для людей, що евакуюються, та інший ручний інвентар.

Де придбати інвентар пожежного в Україні?

Центр пожежної безпеки Євросервіс – це інструмент для пожежників, обладнання, спеціальний інвентар, засоби індивідуального захисту, вогнегасники газового та порошкового типів, спецодяг та спецвзуття найкращих моделей для екстрених ситуацій. Ми спеціалізуємося на комплексному обслуговуванні компаній та організацій, зможемо підібрати моделі для приватних осіб із оптимальним набором характеристик. Якщо у вас є питання або ви хочете зробити замовлення – зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, онлайн-чатом або електронною поштою, вказаною на сайті.

 

ПОЖСОЮЗ – НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору