Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Протипожежні двері та перепони

Протипожежні двері - це двері спеціальної конструкції, які перешкоджають поширенню пожежі і проникненню диму в приміщення протягом певного часу. Їх основне призначення - утримати вогонь до прибуття пожежних розрахунків і повної евакуації персоналу або мешканців.

Металеві протипожежні двері відрізняються конструкцією, матеріалами, габаритами і дизайном. Їх випускають для різних приміщень і з різними межами вогнестійкості - маркують літерами «EI» і числом, яке позначає хвилини від займання до руйнування.

Протипожежні двері - це обов'язкова умова функціонування всіх установ, для яких характерний великий потік людей. Для чого вони, власне, потрібні? Вогнестійкі двері перешкоджають подальшому поширенню полум'я протягом часу, який пройде до приїзду пожежників. Димогазонепроніцаемие моделі запобігають проникненню в інші приміщення продуктів горіння, дозволяючи людям дочекатися рятувальників і за час перебування не задихнутися. Зазвичай виробляються з міцних матеріалів, здатних витримати високі температури без деформації і істотних пошкоджень. Процес виготовлення регламентується нормами МНС, тому кожен виріб має сертифікат і паспорт.

На полотні не повинно бути легкозаймистих матеріалів, тому накладки з пластика і МДФ не вітаються.

Типи вогнестійкості
Всі сталеві вироби класифікуються в такий спосіб:

1 тип (EI 90) - протипожежні двері витримують вплив відкритого вогню протягом півтори години;
2 тип (EI 60) - межа вогнестійкості становить не менше 60 хвилин;
3 тип (EI 30) - двері здатна протистояти вогню близько півгодини.
Найбільшим попитом користуються металеві моделі 2 типу. Вони популярні через оптимального співвідношення ціни і межі вогнестійкості. Їх встановлюють в офісних будівлях, розважальних і торговельних центрах, державних установах - скрізь, де передбачається знаходження великої кількості народу.

Безпека людей, збереження документів
Протипожежні конструкції мають такими перевагами:

Можливість установки в будь-якому приміщенні. Ресторани, склади, офісні будівлі, банки, громадські організації складно уявити без систем протипожежної безпеки і дверей. Вхідні конструкції можна часто побачити в торгових центрах, супермаркетах і так далі. Навіть якщо товщина стіни не дозволяє безпосередньо встановити протипожежні двері, застосовуються додаткові металеві коробки.
Надійність. Зроблені з нержавіючої сталі, вони відрізняються міцністю. У надзвичайних ситуаціях можуть врятувати десятки життів співробітників офісів, відвідувачів і дітей. Вогнестійкі перекривають дорогу полум'я, дозволяючи знаходяться всередині людям вчасно покинути будівлю.
Простота виготовлення. Протипожежні двері - це той клас виробів, виробництво яких не характеризується складними технологічними процесами. З цієї причини ціна на них не є захмарною. Вартість варіюється від 4 000 до 15 000 гривень.
Для чого потрібні пороги? Основна функція елемента - захист від поширення чадного газу і диму. Але є один важливий фактор проти: про поріг можна легко спіткнутися при екстреної евакуації. Повна його відсутність позбавляє герметичності, і для диму, чадного газу немає перешкод для проникнення в сусіднє приміщення. З цієї причини недоцільно встановлювати протипожежні двері без порога. Випадає елемент - розумне рішення задачі. У чому його суть? Двері відчинені - поріг піднятий, закрита - опущений. Елемент робить її відповідною нормативам ГОСТу, не утруднює евакуацію людей, захищає від протягів, диму і забезпечує вільний в'їзд вантажопідйомного обладнання. Поріг - це те, що потрібно обов'язково купити в комплекті з дверною конструкцією.

Компанія «Євросервіс» займається виробництвом і реалізацією протипожежних дверей з межею вогнестійкості EI30 і EI60, тобто продукцію, яка здатна затримати поширення вогню до 30 і 60 хвилин.

  • Купуючи продукцію в компанії НПП "Євросервіс", Ви отримаєте 100% якісний товар в найкоротші терміни.
  • Всі товари які поставляються мають сертифікати якості та паспорта.
  • Вся наша продукція має гарантію від 12 місяців до 5 років.
  • Щоденна доставка по Києву і Україні здійснюється власним транспортом або транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Інтайм, Делівері.
  • Можливі будь-які форми оплати, а для деяких видів товару кредитування і відстрочка платежу.
Вгору