Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Протипожежні двері та перепони

Протипожежні двері - спеціальні захисні конструкції, які в Україні можуть виготовлятися з різних матеріалів, мати різні розміри і дизайн. Головною характеристикою таких вироби є межа вогнестійкості, що позначається «EI» - він виражає кількість хвилин, протягом яких під дією високої температури і відкритого вогню під час пожежі воно не втрачає своєї міцності, цілісності і функціональних властивостей.

Протипожежні двері - призначення

Монтаж на об'єктах житлової, торгово-розважальної, адміністративної, виробничої, офісної та складської нерухомості вогнестійких антипожежних дверей є вимогою правил пожежної безпеки України та державних будівельних норм. Вони служать перешкодою для поширення вогню по будівлі до приїзду пожежних розрахунків, забезпечують безпечну евакуацію людей з охопленого вогнем будинку, захищають їх від екстремальної температури, відкритого вогню і отруєння токсичними газоподібними продуктами горіння (димогазонепроникні моделі). Виготовлення протипожежних дверей здійснюється з міцних, вогнетривких матеріалів, які можуть тривалий час витримувати екстремальну температуру без пошкоджень і деформації. Виробничий технологічний процес регламентується правилами і нормами Державної служби України з надзвичайних ситуацій, тому кожна одиниця готового виробу повинна мати сертифікат відповідності ДСТУ та технічний паспорт, який засвідчує її захисні властивості.

Протипожежні двері являють собою багатошарову конструкцію, в якій між двома листами холоднокатаної сталі знаходиться ізолюючий вогнетривкий матеріал - мінеральна вата на основі негорючого волокна з базальту або спеціальні гіпсокартонні плити. У дверях встановлюються вогнетривкі замки: механізм витримує екстремальний нагрів без деформації. Вогнестійке дверне полотно по периметру має спеціальну захисну стрічку з матеріалу що спучується під дією високої температури під час пожежі - вона збільшується в об'ємі в кілька разів, надійно закриваючи всі щілини від проникнення диму і вогню в приміщення. Для зовнішніх і внутрішніх отворів великої площі на складських і виробничих об'єктах використовуються промислові протипожежні ворота, які мають схожу конструкцію і функціональне призначення.

Металеві протипожежні двері не повинні мати ніяких елементів з горючих або легкозаймистих матеріалів, тому використання дерева та пластику виключається. За місцем встановлення діляться на: зовнішні і внутрішні, а за способом установки - звичайні і прихованого монтажу (з прихованими петлями). Вхідні двері можуть виготовлятися такими, які самостійно зачиняються, з доводчиком, з кодовим замком, закриватися на ключ або мати систему запору типу «Антипаніка». Полотно може бути утепленим глухим, мати оглядове віконце з вогнестійкого скла і вентиляційний отвір із захисною сіткою.

Сталеві протипожежні двері повинні бути встановлені ​​в тих місцях на об'єкті, які необхідні для забезпечення збереження цінного майна, життя і здоров'я людей, швидкої та безпечної їх евакуації з будівлі або споруди, уповільнення або повної зупинки поширення вогню на об'єкті. Конкретні ділянки для монтажу визначаються правилами пожежної безпеки та державними будівельними нормами.

Обов'язковими для установки сертифікованих пожаростойких конструкцій є:

• приміщення та окремо розташовані технологічні споруди, в яких розташовані електровводи і розподільні щити, в тому випадку, якщо вони знаходяться всередині або в безпосередній близькості від офісних, житлових, виробничих, торгово-розважальних або складських будівель і споруд;

• шляхи евакуації мешканців, персоналу, працівників або відвідувачів з охопленого вогнем будинку в місцях проходу з коридору в сходові клітини;

• для пожежного виходу та виходу з технічних внутрішніх приміщень, які знаходяться в цокольному поверсі або підвалі;

• приміщення для зберігання горючих і легкозаймистих речовин і матеріалів, а також цінного майна;

• камери, шахти і канали вентиляційних і інженерних систем, систем кондиціонування і комунікації;

• виходи зі сходових прольотів на горище або покрівлю будівлі;

• в ліфтових холах, технологічних приміщеннях і машинних відділеннях.

Промислові об'єкти повинні оснащуватися вогнезахисними дверима з металу на входах в підсобні внутрішні приміщення і простору, в коридорах і технологічних проходах, які ведуть в кімнати відпочинку працівників і внутрішні складські приміщення. Виробництво, постачання і монтаж розпашних металевих дверей повинні здійснюватися сертифікованими підприємствами з використанням проектних схем і витратних матеріалів. Якщо складські, торговельні, офісні чи виробничі приміщення знаходяться в житловому будинку - їх повинні розділяти пожежобезпечні конструкції.

Протипожежні перепони

Перешкоди - це спеціальні вогнезахисні конструкції, до яких відносяться ворота, пожаростійкі стіни або брандмауери, перегородки і перекриття, водяні завіси, люки, тамбури і шлюзи, вікна та інші архітектурно-будівельні елементи.

Згідно з нормами ГОСТ, по ступіню вогнестійкості, вони класифікуються на три типи:

  1. із захистом від відкритого вогню і екстремальної температури від двох до п'яти годин;
  2. із захистом протягом однієї години;
  3. з захистом не більше сорока п'яти хвилин.

Протипожежні перепони виготовляються на замовлення і встановлюються:

• на шляхах евакуації з будівлі і пожежних виходах;

• для поділу коридорних просторів;

• в тамбурах і технічних шлюзах;

• в вестибюлях та інших спеціальних приміщеннях.

Де замовити вогнестійкі будівельні конструкції в Україні за найвигіднішою ціною?

Центр пожежної безпеки Євросервіс - це виготовлення, продаж і монтаж квартирних і виробничих протипожежних дверей стандартних розмірів і індивідуальних конструкцій на замовлення від виробника. Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали і технології, надаємо кожному покупцеві паспорт виробу, технічний сертифікат і гарантію якості. Зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз, дізнайтеся актуальну вартість продукції і її доставки до вашого об'єкта.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору