Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Пожежні гідранти і колонки

  Пожежні гідранти. 

Якщо на вашому об'єкті виникла пожежа і первинні засоби пожежогасіння, такі як вогнегасники, пісок, пожежні кошми, виявилися безсилі - на допомогу приходять гідранти. Пожежний гідрант - це спеціальний механізм, призначений для подачі води з централізованої системи водопостачання в протипожежні рукава для придушення осередків займання або задимлення. Як і будь-який інший конструкційний елемент системи, він вимагає правильного монтажу, догляду та дотримання правил експлуатації.

Незалежно від типу, пожежні гідранти складаються з:
• зовнішнього корпусу;
• клапанного корпусу;
• клапана;
• відвідного патрубка;
• кріплення штанги;
• нарізного ніпеля;
• зовнішньої кришки.

Основним виробничим матеріалом для пожежного гідранту є сталь. Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм клієнтам широкий асортимент гідрантів і пожежних колонок власного виробництва з гарантією якості і за доступними цінами на ринку України.

Двома основними типами гідрантів, які використовуються на території України, є надземні і підземні моделі. Надземні встановлюються вище поверхні землі з обов'язковим монтажем пожежної колонки. Підземні моделі більш поширені, так як зовнішні водопровідні мережі розташовані нижче рівня поверхні і для доступу до них в надзвичайних ситуаціях необхідний пожежний гідрант і колонка. При монтажі підземних моделей використовуються колодязі з запірними люками, а колонки монтуються безпосередньо перед підключенням протипожежних рукавів.

 Якщо ви замовили і купили пожежний гідрант, то в процесі його монтажу необхідно дотримати всі умови, щоб забезпечити його правильну експлуатацію. Найважливішими з них є:
• магістральний водопровід, на який монтується гідрант, повинен забезпечувати достатній приплив води для швидкого і ефективного гасіння вогнищ загоряння або задимлення;
• конструкція пожежний гідрант і колодязь, в якому він встановлений, повинні бути захищені від низьких температур в зимовий період для виключення можливості утворення полою;
• місце установки гідранта повинно бути відкрито для доступу і мати відповідні покажчики та маркування;
• будівлі, споруди, складські приміщення та інші об'єкти нерухомості, на території яких розташовані пожежний гідрант, повинні мати повний набір пожежних рукавів, стволів і насадок для швидкої подачі води до осередку виникнення пожежі.

Колонка виконує роль запірного і механізму, що подає - вона забезпечує герметичне з'єднання пожежних рукавів і пожежного гідранту. Конструкція колонки складається з зовнішнього і внутрішнього корпусу, нарізного сполучення для гідранта і двох вентилів на верхній частині для регулювання подачі води в пожежні рукави. Для регулювання подачі водного потоку в конструкції колонки передбачений вентиль Т-подібної форми.

В екстреній ситуації при виявленні вогнища загоряння або задимлення необхідно відкрити зовнішню кришку, щільно і герметично нагвинчувати різьбовій ніпель пожежної колонки. Після цього потрібно повернути подає ручку колонки проти годинникової стрілки - клапанний механізм відкриється і вода почне надходити з центральної системи в пожежний рукав.

Після закінчення використання необхідно закрити пожежний гідрант, виконавши ті ж дії в зворотній послідовності. Залишки рідини в системі видаляються через спеціальний клапан у фланці, забезпечений еластичним ущільнювачем. Всі пожежні гідранти повинні проходити регулярну перевірку, візуальний огляд і випробування, результати яких вказуються в актах і журналах реєстрації.

Маркування пожежного гідранту включає в себе висоту вироби в метрах - 0.50, 0.75, 1.00, 1.25, 1.50, 1.75, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.25, 3.50, 3.75 і 4.00. Гідранти розраховані на робочий тиск в системі в 1.0 Мпа і мають вагу від 54 до 92 кілограм. Всі вироби компанії Євросервіс мають технічний паспорт і гарантійний талон, мають оптимальну вартістю і високими експлуатаційними характеристиками.

Якщо вам необхідно купить якісну продукцію за найкращою ціною на ринку України - зверніться до нас. Наші фахівці нададуть вам безкоштовну консультацію і допоможуть замовити саме ту модель, яка найкраще підходить під ваші потреби. Крім пожежних гідрантів і колонок в асортимент нашої продукції входять первинні засоби пожежогасіння, шафи, стенди та інвентар, протипожежні двері, люки та ворота, сповіщувачі і покажчики, засоби індивідуального захисту та евакуації з охопленої вогнем будівлі і приміщення. Всі наші товарні групи мають сертифікаційну документацію і можуть використовуватися на території України без обмежень.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору