Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Рятувальні сходи для евакуації

Головна небезпека пожежі полягає у високій швидкості поширення вогню в будівлях і спорудах. Нерідко люди опиняються на дахах або верхніх поверхах, без можливості використання внутрішніх конструкцій і ліфтів для евакуації з охопленого вогнем приміщення. У таких ситуаціях на допомогу приходять рятувальні сходи.

Рятувальна сходи – що це таке?

Пожежна драбина для порятунку – це спеціальна конструкція що складається, з негорючих матеріалів, за допомогою якої можна спуститися з даху або верхніх поверхів. Конструкційно вона складається з двох гнучких шнурів з поперечними перекладинами. На кінцях шнурів знаходяться два кованих гака або карабіна, за допомогою яких їх можна закріпити за край огорожі даху, підвіконня, зовнішню, внутрішню конструкцію або елемент меблів. Для зручності зберігання її згортають в бухту, яка не займає багато місця і має невелику вагу. Деякі моделі додатково комплектуються сумками для перенесення.

Евакуаційні сходи – класифікація

За матеріалом виготовлення бувають:

  • мотузкові;
  • металеві;
  • комбіновані.

Найбільш універсальними є металеві моделі, в яких використовується сталевий оцинкований трос і поперечини з алюмінію. Мотузкова – має меншу масу, але металеві вироби відрізняються більшою міцністю, хорошою опірністю впливу відкритого вогню і високої температури, тривалим терміном експлуатації.

По довжині найпоширенішими моделями в Україні є сходи від 10 до 20 метрів погонних. Стандартна ширина виробів – 30 сантиметрів. Деякі моделі додатково комплектуються парою робочих рукавиць з протиковзким покриттям. У згорнутому стані їх можна зберігати в підсобному приміщенні або коморі офісу, квартири, в складському або виробничому приміщенні.

Де купити евакуаційні сходи в Україні?

Якщо вам необхідно ефективний і простий засіб порятунку під час пожежі – Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує широкий вибір моделей сходів для евакуації виробництва України. Наші товари є ідеальним рішенням для компаній, організацій і приватних осіб, ми пропонуємо тільки перевірену, надійну продукцію з гарантією. Зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз і дізнайтеся найзручніші способи доставки вашого замовлення в будь-яку точку України.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору