Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Напірні пожежні рукави

Про пожежні напірні рукави

Напірні рукава використовуються для подачі води і вогнегасних речовин під високим тиском. Їх купують для оснащення пожежних машин і мобільних комплексів пожежогасіння.

Компанія Євросервіс пропонує моделі різної довжини з широким діапазоном робочих температур. Ми є виробниками, тому гарантуємо високу якість всіх виробів в каталозі, їх повну відповідність ГОСТ і доступні ціни.

Особливості напірних пожежних рукавів

Напірні пожежні рукави виготовляються відповідно до ГОСТ Р 51049-2008. Складаються вони з текстильного каркаса, виготовленого із синтетичних (лавсан, капрон) або натуральних (бавовна, льон) волокон, додатково використовується армуючий каркас і прогумований шар. Гнучкий рукав для подачі води і інших засобів під високим тиском додатково оснащується сполучними головками для скріплення з іншими шлангами, гідрантами і колонками, а також стволом для подачі води під високим тиском.

Класифікація напірних рукавів

Шланги з текстильним каркасом класифікуються за умовним проходу, зносостійкості і термічної стійкості, що визначає їх підсумкову ціну.

Умовний прохід шланга визначає внутрішній діаметр, який є загальним для всіх з'єднуються в єдину систему компонентів.

По діаметру умовного проходу вироби діляться на категорії:

 • 55-51 мм;
 • 65-66 мм;
 • 77-80 мм;
 • 88-90 мм.

За зносостійкості:

 • стійкі до впливу абразивів і механічних пошкоджень;
 • стійкі до впливу масел і нафтопродуктів;
 • стійкі до контакту з нагрітими твердими предметами;
 • перколірованние (забезпечують можливість прокладки на значно нагрітих поверхнях за рахунок рясного змочування протипожежними складами поверхні виробу).

За термічної стійкості:

 • від -40 до + 50ºС (ТУ1);
 • від -50 до + 50ºС (У1);
 • від -50 до + 60ºС (УХЛ1).

Напірні рукава від виробника

Євросервіс є виробником широкого спектру товарів для пожежної безпеки. Наш магазин представлений на ринку більше 10 років. Всі вироби в магазині виготовляються відповідно до ГОСТ. Покупці отримують необхідні сертифікати якості та гарантії.

Так як всі товари з нашого магазину поставляються безпосередньо від виробника, ви можете розраховувати на максимально доступні ціни. Крім високої якості шлангів різних діаметрів, виготовлених по ГОСТ, пропонуємо комфортні умови співпраці.

Купити рукава всмоктувальні, шафи пожежні і інші товари можна з будь-якого міста України. Замовлення доставляються по Україні за допомогою поштових служб. У Києві доступний самовивезення. Оплатити товар можна у зручний для вас способом.

Менеджери надають професійний супровід при оформленні замовлення. У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти широкий спектр товарів для пожежної безпеки.

Найчастіші питання про пожежні рукава:

Які пожежні рукава у Вас є?

Умовний прохід Ду: 25, 50, 75, 65, 100, 150. Робочий тиск (МПа) - 1, 1,6, 1,2.

Які супутні товари є для рукавів?

Головки рукавні (муфтові, перехідні і цапкові), а також заглушки і прокладки відповідних діаметрів.

Чому варто вибирати “Євросервіс”?

Компанія що досконально спеціалізується з пожежної безпеки в Україні.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору