Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Автомобільні аптечки

Разом зі знаком аварійної зупинки та вогнегасником мед аптечка входить до складу мінімального пакету рятувальних засобів, які мають зберігатися у будь-якому легковому, вантажному чи пасажирському автотранспорті. У повсякденному житті вона може не знадобитися, але в найбільш критичній ситуації цей мінімальний набір лікарських та перев'язувальних засобів може врятувати здоров'я та навіть життя людини під час дорожньо-транспортної пригоди, пожежі чи нещасного випадку. Дорожня аптечка вимагає від користувача регулярної перевірки та оновлення лікарських засобів, термін придатності яких закінчується.

Водійська аптечка – правила дорожнього руху

Автомобільна аптечка 2021 є обов'язковою складовою стандартного пакету комплектації будь-якого автотранспорту в Україні. Відповідно до пункту 31 правил дорожнього руху України «Технічний стан транспортних засобів та їх оснащення» експлуатація транспорту без комплекту медичних та перев'язувальних засобів, несправного гальмівного та кермового механізму, систем освітлення чи інших технологічних елементів категорично забороняється.

Аптечка в автомобіль – варіанти комплектації

Міністерство охорони здоров'я України спеціальним наказом визначило перелік медикаментозних та перев'язувальних засобів, які мають входити до стандартного комплекту автоаптечки. Згідно з цим нормативним актом, вона може комплектуватися у двох різних варіантах виконання. Перший був розроблений спеціально для легкового та вантажного автомобільного транспорту, в якому кількість людей, що одночасно перебувають, не перевищує дев'яти. Другий був створений для пасажирського автомобільного транспорту, який одночасно перевозив понад дев'ять пасажирів.

Обидва варіанти оснащення мають однаковий набір медикаментозних та перев'язувальних засобів, але у пасажирському варіанті для дев'яти користувачів їх більше. Кожен набір має графічне зображення способів надання першої медичної допомоги в екстреній ситуації та коротку інструкцію. Оскільки головною причиною смертельних випадків при аварійних ситуаціях чи дорожньо-транспортних пригодах є велика втрата крові, головним елементом комплектації є кровоспинні препарати та перев'язувальні матеріали – бинти, вата, джгути та ін.

Автомобільна аптечка виготовляється у вигляді міцного футляра з полімерних матеріалів або м'якої сумки із синтетичної тканини. На лицьову поверхню наносяться спеціальні умовні позначення – медичний хрест чи текст. Вона повинна зберігатися в автомобілі в такому місці, яке доступне навіть під час аварійної ситуації чи ДТП.

Де купити автомобільну аптечку в Україні?

Центр пожежної безпеки Євросервіс — це широкий асортимент нових транспортних аптечок, індивідуальних засобів захисту, знаків аварійної зупинки, переносних та пересувних вогнегасників для приватних осіб, компаній та організацій. Всі запропоновані нами товарні позиції мають повний комплект дозвільної, сертифікаційної документації та гарантію якості від виробника. Зробити замовлення можна в онлайн-режимі або зв'язавшись з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті – ми надамо безкоштовну консультацію, допоможе укомплектувати замовлення та відправимо його до будь-якої точки України найшвидшим способом.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору