Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Автомобільні аптечки

Аптечка, знак аварійної зупинки і вогнегасник - мінімальний набір рятувальних предметів, який повинен бути в будь-якому автотранспорті. Більшість автомобілістів не скористаються ними жодного разу за весь час своєї водійської кар'єри, але в критичній ситуації саме вони допоможуть вам зберегти життя, здоров'я або цінне майно під час пожежі або нещасного випадку. Автомобільна аптечка вимагає регулярного поновлення у разі закінчення терміну придатності лікарських препаратів, що входять в її комплектацію.

Автоаптечка - правила дорожнього руху
Аптечка автомобільна є обов'язковим елементом оснащення легкового та вантажного автотранспорту відповідно до Правил дорожнього руху України. Пункт 31 «Технічний стан транспортних засобів та їх обладнання» регламентує заборону експлуатації автомобіля в разі відсутності медичних засобів порятунку, поряд з такими порушеннями, як несправний рульової або гальмівний механізм, фари або інші елементи конструкції. Співробітник поліції при огляді транспортного засобу може вимагати пред'явити вогнегасник, знак аварійної зупинки і аптечку.

Автомобільна аптечка - варіанти комплектації
Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом затвердило перелік лікарських препаратів, якими повинна бути укомплектована автоаптечкою. Згідно цього документа вона може включати в себе два різних варіанти комплектацій. Перший створений спеціально для легкового і вантажного автотранспорту з кількістю пасажирів не більше дев'яти осіб. Другий варіант, розроблений для пасажирського автотранспорту, використовується для транспортних засобів місткістю понад дев'ять користувачів.

Обидва варіанти комплектації мають однаковий набір перев'язувальних і лікарських препаратів, але для пасажирського транспорту з кількістю користувачів більше дев'яти осіб їх більше. Кожен виріб забезпечено схемою використання первинних засобів порятунку в критичній ситуації і інструкцією. Так як основною причиною смерті людей при аварії або ДТП є сильна крововтрата, базисним елементом комплектації є кровоспинні медикаменти - бинти, джгути і інші.

Аптечка в машину може бути виготовлена ​​у вигляді міцного футляра або м'якою сумки. На зовнішню поверхню наносяться умовні позначення - медичний хрест або текстове назву. Вона повинна розташовуватися в такому місці автотранспортного засобу, який легко доступно навіть при аварії або дорожньо-транспортній пригоді.

Де купити аптечку в машину?
Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує приватним особам, компаніям і організаціям широкий вибір аптечок, автомобільних вогнегасників, знаків аварійної зупинки і інших засобів порятунку від провідних світових і вітчизняних виробників. Вся наша лінійка продукції має сертифікаційну документацію, дозволена для використання в Україні без обмежень. Якщо у вас виникли питання, просимо зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом - наші менеджери нададуть безкоштовну консультацію, підкажуть оптимальну комплектацію замовлення і кращі способи доставки в будь-яке місто або населений пункт країни.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору