Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Автомобільні аптечки

   Рекомендуємо завжди возити з собою аптечку, знак аварійної зупинки і вогнегасник. Добре, якщо вони вам ніколи не знадобляться, але, з іншого боку, вони можуть врятувати життя вам або іншій людині, а також не дозволять зайвий раз інспектору засумніватися у вашій водійських порядності. З цього автовласникам слід, при витіканні терміну придатності автомобільної аптечки не забути зробити її заміну. Стежити за наявністю і станом автомобільної аптечки потрібно в обов'язковому порядку.
Параграф 31 Правил дорожнього руху України «Технічний стан ТЗ та їх оснащення» однозначно вказує на обов'язковість знаходження медичної аптечки в автомобілі. Відсутність такої веде до заборони експлуатації транспортного засобу (пункт 31.4.7 ПДР).
 Відсутність медичної аптечки стоїть в одному ряду з такими технічними несправностями як пошкоджена гальмівна або рульова система, відсутність освітлювальних фар і, згідно з Правилами, є елементом конструкції.
Співробітник дорожньої / патрульної служби при огляді автомобіля має право вимагати від водія пред'явити не тільки аптечку, а й знак аварійної зупинки і вогнегасник.
Наказом МОЗ України затверджено перелік лікарських засобів для авто аптечки. Згідно з Наказом, затверджені два варіанти набору лікарських засобів. Перший варіант розроблений для легкових автомобілів з кількістю пасажирів не більше 9 осіб і для вантажних ТЗ. Другий варіант переліку призначений для аптечок, які використовуються в авто, що перевозять більше 9 пасажирів.
Аварійний комплект АМА складається з двох ізольованих один від одного пакетів, в яких упаковані матеріали для перев'язки, а також для зупинки кровотеч.
Аварійний комплект транспортних засобів з місткістю пасажирів понад 9 осіб містить той же набір медикаментів, але кількість їх більше.
Правила застосування перев'язувальних матеріалів та інших засобів, що знаходяться в аптечці, схематично зображені в Інструкції, яка входить в комплект аптечки.
 Основою змісту автомобільної аптечки стали кровоспинні засоби, так як основною причиною смерті при ДТП є сильна крововтрата. Згідно статистики за перших 5 місяців 2018 року в Україні сталося 57 184 дорожньо-транспортні пригоди, 7 861 аварія - це ДТП з потерпілими, з яких загинуло 988 осіб. Саме тому в аптечці присутній досить довгий список засобів, покликаних зупинити втрату крові.
Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм клієнтам замовити продукцію з широкої лінійки аптечок для пересувних засобів для об'єктів нерухомості різного призначення. Всі наші аптечки мають гарантію якості, сертифікати відповідності та іншу дозвільну документацію. У нас ви зможете отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, пов'язаних з пожежною безпекою, купити засоби індивідуального захисту і первинні засоби пожежогасіння, пожежний інвентар і обладнання.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору