Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Протипожежні муфти та манжети

Протипожежна муфта або манжета - це спеціальний технічний пристрій, що використовується в вогнезахисних перегородках сучасних будівель і споруд. Застосування муфт обумовлено тим, що в каналізаційних системах, системах холодного і гарячого водопостачання, вентиляції і кондиціонування використовуються трубопроводи, виконані з горючих і плавких матеріалів. Проходячи через вогнезахисну перегородку, в умовах пожежі під дією високої температури такий трубопровід втрачає свою конструкційну міцність, відриваючи прохід для вогню в інші приміщення.

Протипожежні муфти - що це таке?
Протипожежна муфта або манжета - це спеціальне пристосування, яке під дією температури в 170 °C і більше градусів деформується, заповнює внутрішній простір трубопроводу, створюючи бар'єр для поширення вогню. Вона встановлюється на водопровід, для каналізації, системи кондиціонування або вентиляції в житлових, громадських, виробничих, торгових і складських будівлях і спорудах. Формований всередині муфти термобарьер забезпечує межа вогнестійкості EI-180 протягом трьох годин.

Муфта пожежна - конструкція.
Муфта протипожежна для пластикових труб конструкційно складається з наступних елементів:

  • гільза;
  • фіксуючий замок;
  • манжета;
  • речовина що спучується під дією високої температури.

Муфта одягається на трубу всередині стіновий або стельової перегородки. Матеріалом виготовлення є нержавіюча сталь, а в якості матеріалу що спучується найчастіше використовується інтеркалірованний графіт. Технічний пристрій і його параметри повинно відповідати вимогам ДБН 1.1-77-2002, ГОСТ 30247.0-94 і ГОСТ В.1.1-4-98 Україна.

Переваги застосування.

До переваг застосування протипожежних пристроїв такого типу можна віднести:

  • довговічність конструкції - нержавіюча сталь корпусу успішно протистоїть впливу корозії;
  • легкість і простота монтажу в самих важкодоступних місцях завдяки універсальності конструкції замку;
  • можливість перевстановлення під час ремонту або демонтажу трубопроводу;
  • високий показник вогнестійкості - конструкція витримує вплив високої температури не менше 180 хвилин.

 

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує купити в Україні муфти і манжети для трубопроводів різних діаметрів і різного технологічного призначення. Вся наша продукція відповідає найсуворішим технічним нормам, умовам державного стандарту і має низьку вартість. Доставка продукції здійснюється в усі міста і населені пункти країни будь-яким зручним для Замовника способом.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору