Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Захист рук для пожежних

При виконанні робіт з ліквідації чи локалізації вогнищ загоряння, порятунку цінного майна від вогню, забезпечення безпечної евакуації людей із охоплених полум'ям об'єктів пожежні розрахунки в Україні змушені виконувати багато ручної роботи. Для забезпечення всіх цих операцій до стандартного екіпірування входять засоби індивідуального захисту рук – жаростійкі рукавички для пожежників.

Рукавички для пожежників – що це таке?

Вогнестійкі захисні рукавички – це засоби індивідуального захисту, які:

► оберігають руки від механічних пошкоджень, проколів, порізів, забиття;

► захищають від високої та низької температури, відкритого вогню, іскор;

► забезпечують надійний та щільний хват інструменту та обладнання у будь-яких екстремальних умовах;

► не сковують та не обмежують рухів користувача для максимально ефективної роботи.

Так як придушення вогнищ займання на об'єктах може тривати до кількох годин або навіть днів, матеріал виготовлення захисного екіпірування повинен бути максимально комфортним і не повинен викликати подразнення на шкірі користувача. Захист для рук може мати конструкцію з двох або трьох відділів для пальців, але найбільш практичними, ефективними та поширеними на ринку України є рукавички для пожежних п'ятипалі – вони забезпечують максимально надійну фіксацію будь-яких інструментів чи обладнання. Крім того, екіпірування повинне мати посилення на суглобах, спеціальні міцні накладки на найбільш вразливих ділянках, невелику вагу та довгі манжети для максимального захисту.

Матеріал виготовлення жаростійких рукавичок для пожежників

Сучасні рукавички пожежного мають багатошарову структуру. Для зовнішнього шару можуть застосовуватись різні типи матеріалів – шкіра спеціальної обробки або синтетичні тканинні матеріали на основі арамідів або поліамідів. Найпоширенішими торговими марками на ринку є матеріали Nomex, Кевлар, Kermel, Twaron, PBI, PBO та інші.

Кожен з них має свої межі міцності та жаростійкості. Наприклад, матеріал торгової марки Номекс складається з волокон, які розм'якшуються при температурі 200 °C, а розкладаються при температурі не менше 350 °C. Волокна матеріалу торгової марки Кевлар відрізняються більшою жаростійкістю - вони розм'якшуються при 300 °C, розкладаються при 500 °C і повністю зберігають свої функціональні характеристики при температурному режимі до 250 °С.

Де купити захисні рукавички в Україні?

Центр пожежної безпеки «Євросервіс» – це найкращий вибір засобів індивідуального захисту в Україні за найконкурентнішими цінами. Ми пропонуємо сертифіковану продукцію з повним комплектом дозвільної та технічної документації. Щоб отримати консультацію та комплектувати замовлення, зв'яжіться з нашими фахівцями в онлайн-чаті або за телефонами, вказаними на сайті.

 

ПОЖСОЮЗ – НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору