Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Напірно-усмоктувальні рукава

Про всмоктувальні рукави

Напірні рукава використовуються для забору води за допомогою пожежного насоса. Особлива конструкція всмоктуючого рукава наділяє його міцністю, стійкістю до різних середовищ і температур, гнучкістю і здатністю зберігати форму при негативному тиску.

Наша компанія випускає напірні і усмоктувальні шланги згідно з усіма нормами ГОСТ . Замовити рукава і інші товари для пожежної безпеки можна з будь-якого міста України.

Особливості напірно-всмоктувальних рукавів

Всмоктуючий шланг має багатошарову структуру. Він складається з внутрішньої камери, виготовленої з гуми, двошарового текстильного каркаса, що зміцнює шару з дроту, намотаною по спіралі, додаткового шару гуми і фінішної тканої обробки.

Внутрішні гумові камери відповідають за повітро-і водонепроникність вироби. Текстильний каркас забезпечує його міцність і однорідність. Завдяки дротяної обмотці всі верстви отримують додаткову стійкість до зношування, також за допомогою саме цього елемента стінки всмоктуючого рукава не злипалися, коли в ньому утворюється негативний тиск. Всі моделі шлангів для забору води виготовляються відповідно до ГОСТ 5398-76.

Такі моделі можна купити без сполучних головок, які служать для скріплення елементів між собою і з'єднання з колонками і гідрантами. На кінцях напірно-всмоктуючого рукава є манжети або хомути для кріплення на головки. Різні види головок продаються окремо і мають невисоку ціну.

При покупці потрібно звернути увагу на робочу температуру, діаметр і робочий тиск.

Діаметр може варіювати від 25 до 150 мм. Робочий тиск для моделей діаметром від 25 до 77 мм становить 16 атм, 89 мм - 14 атм, 150 мм - 12 атм. Діапазон робочих температур становить від -35 до + 50ºС. Використовуються усмоктувальні моделі для забору води та слабких розчинів кислот і лугів. Визначити потрібний вид вироби можна за маркуванням В і КЩ відповідно.

Компанія Євросервіс більше 10 років поставляє товари для пожежної безпеки від виробника. У нас можна купити колонки і гідранти, шафи для інвентаря і інші товари. Завдяки відсутності посередників ми готові запропонувати вигідні ціни та комфортні умови співпраці. Ми підготували великий перелік матеріалів для ознайомлення, щоб ви самі могли вибрати відповідний товар від виробника. Також пропонуємо скористатися допомогою наших менеджерів при покупці. Оплатити ціну товарів можна готівкою і безготівковим способом.

Доставка здійснюється по всій Україні за допомогою поштових служб. У Києві можна приїхати за товаром особисто і переконатися в його якості перед оформленням замовлення.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору