Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Напірно-усмоктувальні рукава

Напірно-всмоктуючі протипожежні рукава застосовуються для подачі води, вогнегасних розчинів, технічних рідин із зовнішніх джерел за допомогою насосів або мотопомп. Вони широко використовуються в Україні під час гасіння пожеж, на промислових, сільськогосподарських, обробних, видобувних підприємствах і в організаціях житлово-побутового комплексу. Компанія Євросервіс – спеціалізоване підприємство, що здійснює випуск, продаж і сервісне обслуговування напірних, всмоктувальних і напірно-всмоктувальних шлангів різної довжини і діаметру умовного проходу з замками. Всі найменування нашого асортименту відповідають найжорсткішим вимогам і нормам державних стандартів України.

Напірні протипожежні рукава – особливості конструкції

Напірно-всмоктуючий тип протипожежних виробів виготовляється згідно з умовами державного стандарту України ГОСТ 5398 76. Він складається з прогумованого внутрішнього і зовнішнього шару, двох або більше шарів тканого матеріалу і міцної армуючої дротяної спіралі, яка додає жорсткість всієї конструкції – пожежний шланг не повинен схлопуватися при формуванні у внутрішньому просторі насосом або мотопомпою області низького тиску. З двох кінців шланг має з'єднувальні головки для кріплення арматури – це дозволяє з'єднувати вироби один з одним, насосами, гідрантами і колонками, іншим рукавним обладнанням.

Протипожежні рукава – класифікація

Прогумований пожежний шланг напірно-всмоктуючого типу випускається в трьох варіантах кліматичного виконання:

  1. для помірних умов – температурний режим від -35°С до +90°С;
  2. для тропічних умов – від -10°С до +90°С;
  3. для холодного типу клімату - від -50°С до +90°С.

Головною технічною характеристикою гумових шлангів і стволів є діаметр умовного проходу – від 25 до 250 міліметрів. Найбільш затребуваними моделями є латексні моделі для пожежогасіння на 75, 125 і 200 міліметрів.

Залежно від функціонального призначення вони діляться на чотири класи:

• клас В – для подачі технічної води;

• Б – для паливно-мастильних матеріалів і нафтопродуктів;

• КЩ – для слабких кислотних і лужних розчинів;

• П – для питної води, молока, спиртових розчинів і інших типів харчових рідин.

Маркування

Напірні пожежні шланги повинні зберігати герметичність при рівні внутрішнього тиску до 0,3 МПа (діаметр умовного проходу до 75 мм) і 0,2 МПа (діаметр умовного проходу 75 і більше мм), а також мати не менше трикратного запасу міцності на розрив гідравлічним тиском. Маркування кожного виробу включає в себе буквене і три чисельних позначення – клас протипожежної арматури, група, діаметр умовного проходу та рівень робочого тиску.

Де купити усмоктувальні пожежні рукави від заводу-виготовлювача?

Центр пожежної безпеки Євросервіс – це сучасне високотехнологічне підприємство, що включає в себе завод з виробництва протипожежного інвентарю і обладнання для дренажного насоса, мотопомпи, для поливу рослин і перекачування технічних рідин. Недорого купити рукава всмоктувальні, шафи пожежні, а також інші найменування з нашого асортименту, можна з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, інші міста і населені пункти України. Для того, щоб уточнити актуальні ціни, вартість доставки, а також дізнатися про сезонні знижки та спеціальні пропозиції, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору