Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Інше пожежне обладнання: розгалуження, гідроелеватори, піногенератори і гумові прокладки

Інше пожежне обладнання: розгалуження, гідроелеватори, піногенератори і гумові прокладки.

Пожежне обладнання - це узагальнююча назва широкого асортименту спеціальних засобів і інструментів, призначених для гасіння вогнищ загоряння або задимлення і забезпечення безперешкодної евакуації мешканців, відвідувачів або співробітників з охопленого вогнем будинку чи споруди. Якщо ви хочете замовити і купити пожежне обладнання для вашого об'єкта нерухомості або організації, вам необхідно знати їх основні технічні характеристики і властивості.

До них відносяться:

 • рукавні розгалуження;
 • гідроелеватори;
 • рукавні водозбірники;
 • всмоктувальні сітки;
 • піногенератори;
 • гумові прокладки;
 • датчики і інші елементи пожежної та охоронної сигналізації.

Рукавні розгалуження - це спеціальні технічні пристрої, що дозволяють розподілити водяний потік з пожежної лінії в кілька рукавів. Залежно від своєї конструкції розгалуження можуть бути двох, трьох або четирехрукавнимі. В основному вони входять в комплектацію пожежних автомобілів, від яких до вогнища загоряння прокладається єдина водяна магістраль - безпосередньо на місці гасіння за допомогою рукавного розгалуження вода подається в робочі канали або пеногенераторние пристрою.

Кожен з водоподающих патрубків забезпечений окремим запірним механізмом, що дозволяє перекривати подачу води, нарощуючи її тиск в останніх каналах. Залежно від діаметра умовного проходу рукавні розгалуження мають в своєму назву маркування 70, 80, 90 або 150 мм. Найпоширенішим матеріалом для розгалужень служить спеціальний алюмінієвий сплав - він досить легкий для ручного перенесення і міцний для тривалої експлуатації в екстремальних умовах.

Гідроелеватор - це технічний пристрій, що використовується для подачі води для гасіння пожеж з природних або штучних джерел, які знаходяться на значній відстані від протипожежного автомобіля або автомобільної помпи. Мулососи також можуть застосовуватися для відкачування води з будинків і споруд - їх конструкція дозволяє здійснювати забір води, розподіленої шаром в 5-10 сантиметрів.

Принцип дії гідроелеваторів заснований на механізмі роботи насоса водострумного типу - вода підводиться до насадки під великим тиском, створюючи область розрідженого тиску, засмоктує воду із зовнішнього джерела. У підсумку, з механізму виходить більша кількість води, ніж було туди закачано для створення надлишкового тиску в системі.

Мулососи марки Г-600 мають такі технічні характеристики:

 • продуктивність - не менше 600 літрів води за хвилину;
 • робочий тиск - від 2 до 10 кгс / см.кв .;
 • умовний прохід вхідного отвору - 70 мм .;
 • умовний прохід вихідного отвору - 80 мм .;
 • робоча вага - 5 кг.

Всмоктувальна сітка призначена для захисту внутрішніх механізмів водоподающих пристроїв від сміття і бруду при використанні для гасіння вогнищ загоряння природних водойм. Крім цього, вони застосовуються для збереження води в рукаві в період зупинки насоса. Для використання сітки її необхідно занурити в природне джерело води на глибину від двадцяти, до сорока сантиметрів. Конструкція сітки передбачає кріплення спеціального поплавка, який використовується для забору води в дрібних або замулених водоймах. Найважливішою характеристикою сітки є діаметр умовного проходу, що позначається в її назві і визначає її ціну - 80, 100 або 125 міліметрів.
Піногенератори використовуються під час гасіння пожеж для створення з водного розчину пінного речовини повітряно-механічної піни. Отримана піна на 90-92% складається з повітря, на 9.0-9.7% з води і на 0.4-0.5% з пінного речовини. Головною характеристикою пожежної піни є її кратність, що виражається відношенням загального об'єму піни до об'єму рідини, з якої вона була отримана. Піна низької кратності (до 20) має найбільшу дальність подачі з пожежного ствола, піна середньої кратності (20-200) застосовується для поверхневого і об'ємного, а піна високої кратності (понад 200) використовується виключно для об'ємного гасіння. Умовні позначення пеногенераторов включають в себе числові позначення, що характеризують продуктивність пристроїв з пені - 100, 200 і 600 літрів в секунду.

 Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм клієнтам широкий вибір протипожежного обладнання за найоптимальнішою вартості на ринку України з власного складу в місті Києві. Всі наші товари мають необхідну сертифікаційну документацію і гарантії якості. У нас ви зможете замовити і купити весь необхідний вам асортимент товарів і послуг для пожежного захисту за найвигіднішими цінами. Зверніться до нас і отримаєте безкоштовну консультацію наших фахівців прямо зараз!

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору