Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Попереджувальні знаки

Попереджувальні знаки безпеки — це трикутні інформаційні таблички жовтого кольору з нанесеними графічними зображеннями. Вони використовуються для попередження про небезпеку, а також для інформування або застереження працівників і співробітників про необхідність виконання деяких дій. Попереджувальні умовні позначення встановлюються на виробництві, в будівлях, спорудах і на відкритих майданчиках згідно з нормами охорони праці України і правил загальної безпеки.

Попереджувальні знаки – основні види

Графічні зображення виготовляються з тонких металевих листів, пластика або самоклеючої плівки, що забезпечує добру видимість в самих різних експлуатаційних умовах. На основному жовтому фоні чорною фарбою наноситься контур трикутника, умовні позначення або текст по центру.

Основними типами умовних позначень на ринку України є:

стандартні моделі – для кращої видимості повинні встановлюватися в місцях з хорошим штучним або природним освітленням;

світловідбиваючі моделі – покриваються на лицьовій поверхні світловідбиваючими плівками або фарбами;

фотолюмінісцентні вироби – світяться в темний час доби навіть без джерел природного або штучного освітлення. Такі таблички протипожежної безпеки застосовуються в затемнених місцях. Ціна на ці моделі вище, ніж на стандартні, але вони більш надійні.

До найпоширеніших видів табличок з охорони праці відносяться:

• «Пожежонебезпечно. Легкозаймисті речовини».

• «Отруйні речовини».

• «Вибухонебезпечно».

• «Небезпечно. Отруйні речовини».

• «Підвішений вантаж».

• «Обережно. Електрична напруга».

• «Виробничий транспорт».

• «Обережно. Можливо падіння» та інші.

Попереджувальні знаки – розміщення на об'єктах

Згідно з правилами охорони праці України, застережливі таблички повинні бути розташовані на рівній, вертикальної поверхні в добре освітленому і видимому з різних сторін місці. При цьому в процесі експлуатації таблички і плакати не повинні відволікати і заподіювати незручності працівникам (перешкоджати проходу або вільному проїзду, заважати переміщенню товарно-матеріальних цінностей та інше). Всі моделі повинні бути виготовлені з міцних матеріалів, стійких до механічних пошкоджень і впливів атмосферних опадів.

Де купити попереджувальні знаки за найнижчими цінами в Україні?

У нашому інтернет-магазині Євросервіс фізичні та юридичні особи можуть придбати таблички безпеки (приписуючі, забороняючі, вказівні, евакуаційні та ін.), Плакати з охорони праці, звукові сповіщувачі і іншу затребувану продукцію. Ми пропонуємо тільки найякісніші моделі з пластика і самоклеючої плівки за конкурентними цінами. Оформляйте замовлення на нашому сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз — ми доставляємо замовлення за потрібною адресою. Для жителів Києва і гостей столиці доступна послуга самовивозу зі складу компанії.


Найчастіші питання про попереджувальні знаки безпеки:

Що таке, попереджувальні знаки безпеки?

Вироби трикутної форми з графічним зображенням, нанесеним на основу жовтого кольору. Такі таблички і плакати застосовують для залучення уваги людей до потенційної небезпеки, а також для попередження або інформування про необхідність певних дій з метою уникнення небезпеки.

З чого виготовляються попереджувальні знаки безпеки?

Можуть виготовлятися з металу, пластику ПВХ або самоклеючої водонепроникної плівки. Зовнішня поверхня може бути зроблена зі звичайних матеріалів, світловідбивних типів плівки або фотолюмінесцентної символіки для умов поганої освітленості.

Де можна придбати попереджувальн знаки безпеки?

В інтернет магазині компанії «ЄВРОСЕРВІС», за посиланням.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору