Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Попереджувальні знаки

Попереджувальні знаки - це вироби трикутної форми з графічним зображенням, нанесеним на основу жовтого кольору. Такі таблички і плакати застосовують для залучення уваги людей до потенційної небезпеки, а також для попередження або інформування про необхідність певних дій з метою уникнення небезпеки. Пристосування купують і встановлюють згідно з вимогами охорони праці та правилами загальної безпеки на виробничих і громадських об'єктах, в офісах, розважальних комплексах і т. Д.

Види попереджувальних знаків

Вироби виробляють з різних матеріалів: пластик, метал, самоклеящаяся плівка. Згідно з нормами пожежної безпеки та правилам охорони праці на першому місці стоїть однозначність символів, зображених на знаках і плакатах, і їх хороша видимість. Зараз можна купити три види пристосувань:

  • За умовчанням. Для уникнення небезпеки повинні бути добре освітлені за допомогою штучного світла (якщо природного недостатньо).
    Світловідбиваючі. Сприймаються як світяться в момент попадання на них світла.
  • Фотолюмінесцентні. Світяться в темряві навіть коли дія світла припиняється. Такі таблички пожежної безпеки використовують в місцях, де недостатньо освітлення. Ціна на дані вироби трохи вище, ніж на стандартні.

До найпоширеніших попереджає табличок охорони праці можна віднести:

  • «Пожежонебезпечний. Легкозаймисті речовини ».
  • «Вибухонебезпечно».
  • «Небезпечно. Отруйні речовини ».
  • «Обережно. Електрична напруга".
  • «Обережно. Можливо падіння ».

Розміщення знаків і плакатів

Пожежна безпека і правила охорони праці припускають, що попереджувальні таблички повинні розміщуватися на помітному, добре освітленому місці. При цьому знаки і плакати не повинні бути відволікаючими і заподіювати незручності, наприклад, перешкоджати проходу або проїзду, заважати переміщенню вантажів і т. Д. Вироби повинні бути виконані на матеріалах, стійких до механічних пошкоджень і впливів навколишнього середовища. Оптимальні варіанти - міцний пластик або самоклеящаяся плівка.

Попереджувальні знаки за низькими цінами

У нашому інтернет-магазині можна купити різноманітні таблички безпеки (розпорядчі, що забороняють, евакуаційні), плакати з охорони праці, звукові сповіщувачі і багато іншого. Ми пропонуємо якісні товари з пластика і самоклеїться плівки за доступними цінами. Оформляйте замовлення на нашому сайті - ми доставляємо ваші придбання за потрібною адресою. Для жителів і гостей Києва доступна послуга самовивозу.

 

Найчастіші питання про попереджувальні знаки безпеки:

Що таке, попереджувальні знаки безпеки?

Вироби трикутної форми з графічним зображенням, нанесеним на основу жовтого кольору. Такі таблички і плакати застосовують для залучення уваги людей до потенційної небезпеки, а також для попередження або інформування про необхідність певних дій з метою уникнення небезпеки.

З чого виготовляються попереджувальні знаки безпеки?

Можуть виготовлятися з металу, пластику ПВХ або самоклеючої водонепроникної плівки. Зовнішня поверхня може бути зроблена зі звичайних матеріалів, світловідбивних типів плівки або фотолюмінесцентної символіки для умов поганої освітленості.

Де можна придбати попереджувальн знаки безпеки?

В інтернет магазині компанії «ЄВРОСЕРВІС», за посиланням.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору