Вуглекислотний вогнегасник

Перезарядка вуглекислотних вогнегасників ОУ (ВВК) необхідно проводити один раз в п'ять років. Однак технічно огляд необхідний щороку, так як є ймовірність витоку вуглекислого газу CO2 (для виявлення даної проблеми балон зважують). При виявленні зменшення маси СО2 (вага балона) на 5 і більше відсотків, вогнегасник необхідно перезаправити (згідно НПБ 155-96). ). У разі виявлення під час техогляду ушкоджень балона, порушення його цілісності або несправності його роботи, необхідний ремонт вогнегасників.

Вуглекислотні вогнегасники поділяють на кілька груп, залежно від обсягу і видів: від 1 до 80 літрів (переносні - ОУ-2 (ВВК-1,4), ОУ-3 (ВВК-2), ОУ-5 (ВВК-3, 5), ОУ-7 (ВВК-5); пересувні - ОУ-25 (ВВК-18), ОУ-40 (ВВК-28), ОУ-80 (ВВК-56),). Цифровий індекс в марці вогнегасника говорить про обсяг СО2, закачаного в балон вогнегасника.

За технікою пожежної безпеки, вогнегасник обов'язковий на більшості виробничих підприємств, в місцях великого скупчення людей, в автомобілях і т.д. Законодавчо потрібно також дотримуватися пожежних норм і відстежується правильна установка вогнегасника і його справність. Пожежні служби проводять постійні перевірки.

Перевірка вогнегасників повинна проводиться щорічно. Їх необхідно оглянути, заправити (при необхідності), провести діагностику, при необхідності відремонтувати, пофарбувати (якщо Труета фарбування) і т.д. Якщо ж в ході перевірки виявиться непереборна неіспраность (наприклад негерметичність корпусу), він підлягає списанню та в подальшому утилізації.

Якщо Вам необхідно ми виконаємо строкову перезарядку Ваших вогнегасників на протязі 1-2 годин і в вашій присутності, а плановий термін перезарядки вогнегасників як правило становить 1-2 дня (залежить від завантаження цеху).
Ми дуже цінуємо наших клієнтів і Ви можете бути абсолютно спокійні за те, що ваші вогнегасники не втратяться і не спутають з чужими. На кожен ухвалений вогнегасник кріпиться спеціальна бирка з 8-ми значним номером, який вноситься нашим співробітником в акті приймання, копія якого залишається у Вас. Якщо ж станеться не можливе і ваш вогнегасник загубиться ми абсолютно безкоштовно видамо вам абсолютно новий вогнегасник такої ж марки.

Замовити послугу
Відправити