Вогнегасники - один з найбільш ефективних засобів боротьби з вогнем, який допоможе впоратися з пожежею на ранній стадії його формування. Конструкційно вони представляють собою запірно-випускний механізм і балон з металу або пластику, в якому знаходиться гасяча речовина під тиском. Залежно від виду заправленоъ речовини - вони можуть бути водними, повітряно-пінними, порошковими або газовими (вуглекислотними або хладоновими). Найбільш універсальними і популярними в Україні є порошкові і вуглекислотні моделі - вони мають невелику вартість і можуть гасити пожежі різних класів складності. В процесі зберігання вони втрачають свої експлуатаційні характеристики і потребують технічного обслуговування і перезарядки, які проводяться силами ліцензованої компанії.

 

 

Перезарядка вогнегасників - що входить в послугу?

Обстеження, технічне обслуговування та заправка – складний технологічний процес, що вимагає від компанії-підрядника великого досвіду, наявність кваліфікованого персоналу, спеціального обладнання, витратних та комплектуючих матеріалів. Обстеження і ТО включає в себе наступний набір робіт:

♦ гідравлічні випробування корпусу;

♦ зовнішня перевірка на наявність механічних пошкоджень;

♦ перевірка випускаючого механізму;

♦ ремонт або заміна пошкоджених і елементів що вийшли з ладу;

♦ заправка гасячого складу - закачування газової суміші або заміна порошкової маси, створення всередині балона надлишкового тиску, зміна газогенеруючих елементів;

♦ фарбування корпусу і нанесення спеціального маркування.

Коли необхідно перезаправити вогнегасник в Україні?

Перезарядка може бути плановою та позаплановою. Позапланова заправка проводиться після їх застосування, при виявленні механічних або технічних пошкоджень балона або запірного механізму, критично низькому тиску всередині корпусу. Роботи по сервісному обслуговуванню і перевірці повинні проходити регулярно, не рідше, ніж 1 раз на рік. Порошкові вогнегасники в плановому порядку перезаряджаються 1 раз в 2 роки, а вуглекислотні - 1 раз в 5 років.

Де зарядити вогнегасник в Україні у ліцензованій компанії-підрядника?

Якщо вам необхідно перезарядити вогнегасник в Україні, замовити послуги технічного обслуговування і діагностики порошкових або вуглекислотних моделей - вам потрібна підрядна компанія з досвідом проведення таких робіт, наявністю фахівців, обладнання, інструментів і спеціальної ліцензії. Знайти підрядника можна, скориставшись нашою базою перевірених організацій - всі учасники бази мають повний комплект дозвільної документації, надають гарантію якості на всі види робіт, згруповані по області розташування. Для того, щоб заправити пристрій, зв'яжіться з обраною компанією за телефонами або електронною поштою, зазначеної в таблиці.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!