Перезарядка вогнегасників.

(Терміни, періодичність і перевірка)

 

На жаль, навіть маючи на об'єкті нерухомості необхідну кількість вогнегасників, не завжди вдається своєчасно погасити вогнище загоряння або задимлення на самій ранній стадії. Це пов'язано з тим, що вогнегасники будь-яких марок і моделей вимагають регулярного обстеження, перезарядки і навіть один пропуск цієї процедури може привести до того, що в найвідповідальніший момент пожежу не вдасться придушити вчасно, він пошириться на всю будівлю.

Всі регламентні роботи з технічного обслуговування і перезарядки вогнегасників (ОТ) всіх марок і типів проводяться згідно нормативних вимог ДСТУ 4297-2004. За умовами цього державного стандарту України технічне обстеження, обслуговування, ремонтні роботи та перезарядка проводяться тільки в спеціалізованих технічних пунктах, ліцензованих для здійснення подібного типу робіт.

На об'єкті нерухомості промислового, складського або торгово-розважального призначення наказом визначається особа, відповідальна за протипожежні заходи. У коло його обов'язків входить регулярний огляд ВГ на ідентифікацію механічних пошкоджень, рівня тиску гасячого речовини (для порошкових типів ОТ), наявності пломбування на пускових механізмах, дотримання термінів регулярної зарядки або перезарядки.

Технічні норми України встановлюють, що ВГ  всіх типів і марок повинні проходити перевірку не рідше ніж один раз на рік. Порошкові вогнегасники повинні заряджатися один раз на рік, а газові на основі вуглекислоти - один раз в п'ять років. Обов'язкова позапланова перезарядка проходиться в разі використання ВГ в ході придушення вогнища загоряння або задимлення, проведення тренувальних дій або випадкового запуску.

Центр пожежної безпеки Євросервіс надає своїм клієнтам повний спектр послуг із зарядки ВГ порошкового і вуглекислотного типів. Наші фахівці проведуть ретельні діагностичні роботи, роботи по продувці і мастилі, перевірці вогнегасників на герметичність і справність всіх елементів конструкції, зарядці, заміні пломби і наклейці про проходження планового технічного обслуговування.

У разі необхідності наші технічні фахівці здійснюють ремонт або заміну вийшли з ладу, і деталей конструкції. Всі роботи проводяться з використанням тільки оригінальних запасних частин, витратних матеріалів, обладнання та досвідченого технічного персоналу. Зверніться до нас і ми вирішимо всі ваші проблеми, пов'язані з пожежною безпекою на об'єкті.