Всі вогнегасники, введені в експлуатацію, повинні проходити технічне обслуговування, яке забезпечує постійну готовність вогнегасників до використання.
Для чого всім необхідно своєчасно проводити технічне обслуговування і перезарядку вогнегасників?

Порушення правил і термінів технічного обслуговування вогнегасників часто служить причиною того, що дрібне загоряння переростає в велика пожежа, і призводить не тільки втрат майна, але що найстрашніше, до людських жертв.

За порушення правил пожежної безпеки в Українському законодавстві передбачена адміністративна, а в деяких випадках і кримінальну відповідальність.

Технічне обслуговування включає в себе перевірки, огляди, випробування, ремонт, заправку, зарядку, перевірку корпусу вогнегасника на герметичність і фарбування (за потребою). Після ремонту, перезарядки (заправки) вогнегасники за своїми технічними характеристиками не поступаються новим.

Терміни та порядок виконання робіт

Плановий термін перезарядки вогнегасників як правило становить 5-7 днів (залежить від завантаженості цеху).

Ми дуже цінуємо наших клієнтів і Ви можете бути абсолютно спокійні за те, що ваші вогнегасники не втратяться і їх не спутають з чужими. На кожен ухвалений вогнегасник кріпиться спеціальна бирка з 8-ми значним номером, який вноситься нашим співробітником в акт прийому вогнегасника, копія якого залишається у Вас. Якщо ж трапиться неможливе і ваш вогнегасник загубиться ми абсолютно безкоштовно видамо вам абсолютно новий вогнегасник такої ж марки.

Ремонт, технічне обслуговування і контрольні випробування всіх Ваших вогнегасників ми проводимо у власних цехах обладнаних найкращим професійним і сертифікованим обладнанням вітчизняного та імпортного виробництва.

Після проведення робіт кожен вогнегасник отримує спеціальне маркування із зазначенням назви і всіх реквізитів нашої компанії, номером нашої ліцензії, прізвищем майстра проводив ТО, а також датами нинішнього і наступного технічного обслуговування Ваших вогнегасників

перезарядка огнетушителей

Наша компетентність

Будьте спокійні, вогнегасники минулі перезарядку і технічне обслуговування в нашій компанії не підведуть Вас в критичний момент, тому що наша кваліфікація підтверджена 10-ти річним досвідом успішної роботи і безстрокової ліцензії МНС України.

Програма лояльності для Вас

З 1 листопада 2018 року ВСІМ нашим клієнтам ми даруємо безстрокову 10% знижку на наступну перезарядку і технічне обслуговування всіх Ваших вогнегасників, дія цієї знижки також поширюється на всіх ваших рідних, друзів, знайомих і партнерів.

Для Вас служба підтримки клієнтів

З моменту звернення до нас ми добровільно покладаємо на себе всю відповідальність за боєготовність всіх, хто знаходиться у вас вогнегасників.

Наші менеджери завчасно проінформують вас про наближення термінів чергової перевірки і тим самим забезпечать Вашу пожежну безпеку і захистять від штрафів контролюючих органів.

Терміни та порядок проведення технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників

Терміни та порядок перезарядки і проходження технічного огляду вогнегасників обумовлені державними протипожежними нормами експлуатації вогнегасника і залежать від виду використовуваного вогнегасної речовини.

Порушення правил і термінів технічного обслуговування вогнегасників часто служить причиною того, що дрібне загоряння переростає в велика пожежа, і призводить не тільки втрат майна, але що найстрашніше, до людських жертв.

Порошкові вогнегасники: при щорічному технічному огляді в першу чергу перевіряють тиск в манометрі, розбирають, і проводять перевірку основних експлуатаційних параметрів вогнегасної порошку (зовнішній вигляд, наявність грудок, сипучість при пересипанні, можливість руйнування невеликих грудок до пилоподібного стану при їх падінні з висоти 20 см , вміст вологи і дисперсність). У тому випадку, якщо хоча б по одному з параметрів порошок не задовольняє вимогам нормативної і технічної документації проводиться обов'язкова повна заміна вогнегасної порошку

Вуглекислотні вогнегасники: при щорічному технічному огляді перевіряють балон на витік СО2, шляхом зважування (оскільки вуглекислотні вогнегасники не мають манометрів), при зниженні маси вуглекислоти більш ніж на 5% в вогнегаснику проводиться ремонт зарядно-пускового пристрою і докачка вуглекислоти.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!