Всі вогнегасники, введені в експлуатацію, повинні проходити технічне обслуговування, яке забезпечує постійну готовність вогнегасників до використання.
Для чого всім необхідно своєчасно проводити технічне обслуговування і перезарядку вогнегасників?

Порушення правил і термінів технічного обслуговування вогнегасників часто служить причиною того, що дрібне загоряння переростає в велика пожежа, і призводить не тільки втрат майна, але що найстрашніше, до людських жертв.

За порушення правил пожежної безпеки в Українському законодавстві передбачена адміністративна, а в деяких випадках і кримінальну відповідальність.

Технічне обслуговування включає в себе перевірки, огляди, випробування, ремонт, заправку, зарядку, перевірку корпусу вогнегасника на герметичність і фарбування (за потребою). Після ремонту, перезарядки (заправки) вогнегасники за своїми технічними характеристиками не поступаються новим.

Терміни та порядок виконання робіт

Якщо Вам необхідно ми виконаємо строкову перезарядку Ваших вогнегасників на протязі 1-2 годин і в вашій присутності, а плановий термін перезарядки вогнегасників як правило становить 1-2 дня (залежить від завантаженості цеху).

Ми дуже цінуємо наших клієнтів і Ви можете бути абсолютно спокійні за те, що ваші вогнегасники не втратяться і їх не спутають з чужими. На кожен ухвалений вогнегасник кріпиться спеціальна бирка з 8-ми значним номером, який вноситься нашим співробітником в акт прийому вогнегасника, копія якого залишається у Вас. Якщо ж трапиться неможливе і ваш вогнегасник загубиться ми абсолютно безкоштовно видамо вам абсолютно новий вогнегасник такої ж марки.

Ремонт, технічне обслуговування і контрольні випробування всіх Ваших вогнегасників ми проводимо у власних цехах обладнаних найкращим професійним і сертифікованим обладнанням вітчизняного та імпортного виробництва.

Після проведення робіт кожен вогнегасник отримує спеціальне маркування із зазначенням назви і всіх реквізитів нашої компанії, номером нашої ліцензії, прізвищем майстра проводив ТО, а також датами нинішнього і наступного технічного обслуговування Ваших вогнегасників

перезарядка огнетушителей

Наша компетентність

Будьте спокійні, вогнегасники минулі перезарядку і технічне обслуговування в нашій компанії не підведуть Вас в критичний момент, тому що наша кваліфікація підтверджена 10-ти річним досвідом успішної роботи і безстрокової ліцензії МНС України.

Програма лояльності для Вас

З 1 листопада 2018 року ВСІМ нашим клієнтам ми даруємо безстрокову 10% знижку на наступну перезарядку і технічне обслуговування всіх Ваших вогнегасників, дія цієї знижки також поширюється на всіх ваших рідних, друзів, знайомих і партнерів.

Для Вас служба підтримки клієнтів

З моменту звернення до нас ми добровільно покладаємо на себе всю відповідальність за боєготовність всіх, хто знаходиться у вас вогнегасників.

Наші менеджери завчасно проінформують вас про наближення термінів чергової перевірки і тим самим забезпечать Вашу пожежну безпеку і захистять від штрафів контролюючих органів.

Терміни та порядок проведення технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників

Терміни та порядок перезарядки і проходження технічного огляду вогнегасників обумовлені державними протипожежними нормами експлуатації вогнегасника і залежать від виду використовуваного вогнегасної речовини.

Порушення правил і термінів технічного обслуговування вогнегасників часто служить причиною того, що дрібне загоряння переростає в велика пожежа, і призводить не тільки втрат майна, але що найстрашніше, до людських жертв.

Порошкові вогнегасники: при щорічному технічному огляді в першу чергу перевіряють тиск в манометрі, розбирають, і проводять перевірку основних експлуатаційних параметрів вогнегасної порошку (зовнішній вигляд, наявність грудок, сипучість при пересипанні, можливість руйнування невеликих грудок до пилоподібного стану при їх падінні з висоти 20 см , вміст вологи і дисперсність). У тому випадку, якщо хоча б по одному з параметрів порошок не задовольняє вимогам нормативної і технічної документації проводиться обов'язкова повна заміна вогнегасної порошку

Вуглекислотні вогнегасники: при щорічному технічному огляді перевіряють балон на витік СО2, шляхом зважування (оскільки вуглекислотні вогнегасники не мають манометрів), при зниженні маси вуглекислоти більш ніж на 5% в вогнегаснику проводиться ремонт зарядно-пускового пристрою і докачка вуглекислоти.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!