Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Діелектричні рукавиці, килимки, боти, калоші

Верстати, освітлювальні прилади та інші види обладнання на сучасних підприємствах функціонують за рахунок електроенергії. Робота з електроустановками пов'язана з реальною небезпекою ураження струмом, тому вимагає вжити заходів для захисту співробітників. Правила безпеки, розроблені на кожному конкретному підприємстві, передбачають, як правило, ряд засобів індивідуального захисту від високої напруги. Серед них важливе місце займають діелектричні пристосування. Вироби характеризуються простотою виконання і доступною ціною, але при цьому ефективно оберігають від ураження електричним струмом. Їх виготовляють зі спеціальної діелектричної гуми, що відрізняється особливою міцністю і еластичністю.

Види діелектричних виробів

  • Рукавички. Їх надягають під час проведення електромонтажних робіт на всю глибину (розтруб натягується на рукава спецодягу). Вироби бувають двупальнимі і пятіпальнимі, латексними і гумовими. Залежно від межі витримується напруги, виділяють рукавички для роботи в умовах до або понад однієї тисячі Вольт.
  • Калоші. Гумові чоботи, здатна захистити від напруги не більше однієї тисячі Вольт. Може використовуватися тільки в закритих приміщеннях. Надівається поверх повсякденного взуття, захищає від ударів струму і від проникнення вологи.
  • Боти. Засоби індивідуального захисту, які за виглядом нагадують стандартні черевики, оснащені рельєфною підошвою. Можуть застосовуватися як в закритих, так і у відкритих електроустановках. Виготовляються формовим способом, повинні мати вилогах висоту не менше 16 см.
  • Килимки. Діелектричні вироби, що збільшують надійність захисту в приміщеннях з особливо високою небезпекою ураження струмом. Гумові килимки купують для установки на підлозі в тих місцях, де можливий контакт з струмоведучими частинами (перед вимикачами, щитками управління, випробувальними стендами та т. Д.).

Застосування спецодягу, захисного взуття та інших засобів індивідуального захисту, вироблених з діелектричних матеріалів, значно знижує ризики для здоров'я персоналу. У нашому центрі безпеки можна купити такі вироби за лояльними цінами.

Діелектричні гумові пристосування в центрі «Євросервіс»

На нашому сайті представлені різні види рукавичок, килимків, бот і калош, виготовлених з якісних, що не проводять струм. Ми дотримуємося демократичною цінової політики, тому купити ці товари у нас можна по-справжньому недорого. Крім гумової спецодягу та інших захисних засобів, ви знайдете у нас широкий асортимент вогнезахисної продукції, пожежні шафи, евакуаційні, вказівні, попереджуючі і розпорядчі знаки безпеки. Всі товари характеризуються високою якістю, при цьому ціни на них досить низькі. Оформляйте замовлення з доставкою по Києву або в інші міста міста України, і зовсім скоро ви отримаєте свої надбання.

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору