Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Протипожежні ворота з хвірткою

 Протипожежні вогнестійкі ворота з хвірткою  є поширеним архітектурно-будівельним елементом сучасних торгових, промислових, складських будівель і споруд. Вони дозволяють забезпечити контрольований заїзд автомобільного та спеціального транспорту на об'єкт, прохід людей, а в екстреній ситуації забезпечують надійну перепону на шляху поширення вогню, токсичного диму і високої температури.

Ворота протипожежні з калиткой - особливості

На відміну від звичайних воріт, протипожежні складаються з короба, виготовленого зі сталевого листа, і внутрішнього вогнетривкого заповнювача з негорючого мінерального волокна. По периметру вони мають стандартні елементи ущільнювачів і особливу стрічку, яка під час пожежі спучується, збільшуючись в обсязі і надійно перекриваючи всі щілини і отвори, створюючи ефективну перешкоду для поширення диму. Головною функціональною характеристикою протипожежних воріт з хвірткою є межа вогнестійкості - час у хвилинах, протягом яких вони зберігають свою цілісність і функціональні властивості.

За своєю конструкцією вогнетривкі ворота з хвірткою можуть бути:

відкривними - двостулкова конструкція допускає часткове або повне відкриття. Найбільш популярна у споживачів і виробників в Україні конструкція, яка припускає простий і швидкий монтаж на об'єкті. Відрізняється функціональністю, тривалим терміном експлуатації і невисокою вартістю;

відкатними - одностулкове полотно, яке в разі потреби цілком відкочується по спеціальних рейках уздовж поверхні стіни. Часто застосовується на об'єктах з обмеженою внутрішньою площею;

підйомними - секційна конструкція, нижній сегмент яких має каркас з хвірткою. Підйомні протипожежні ворота оснащуються спеціальним електроприводом з тросом або ланцюгом, які піднімають конструкцію в разі потреби.

Вибір тієї чи іншої конструкції залежить від індивідуальних особливостей об'єкта чи приміщення, наявності вільного простору, технологічного графіка пересування персоналу і транспортних засобів, а також вимог і побажань Замовника проекту.

Центр пожежної безпеки Євросервіс - це сучасне виробництво протипожежних воріт з хвірткою, дверей, люків та інших вогнестійких архітектурно-будівельних елементів. Наша компанія надає комплексні послуги «під ключ», що включають в себе установку конструкцій на об'єкті Замовника, оснащення протипожежним інвентарем, обладнанням, засобами індивідуального захисту, сигналізації та системами автоматичного пожежогасіння. Усі позиції в нашому асортименті мають повний комплект дозвільної та сертифікаційної документації, можуть використовуватися на території України без обмежень. Зв'яжіться з нашими фахівцями прямо зараз і дізнайтеся про спеціальні пропозиції та цінах з усіх вас товарам і послугам.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору