Ми професійно займаємося пожежною безпекою.

Допоможемо зробити правильний вибір.

Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб просто продати потрібний товар, але і в тому, щоб інформувати і просвіщати покупця. Для цього ми знімаємо відеоогляди, готуємо статті і новини. Озброївшись всебічною інформацією про цікавить Вас обладнанні або послузі ви зможете самостійно прийняти зважене рішення про покупку саме того товару, який вам потрібен, а при необхідності безкоштовно отримати консультацію наших експертів.

  •   більше 50000 доступних до покупки товарів
  •   більше 80% наших покупців повертаються
  •   90% відвантажень в день замовлення

Наш сайт в середньому відвідує понад 2 000 унікальних відвідувачів в день, і це число продовжує зростати. Не зупиняючись на досягнутому, ми продовжуємо нарощувати обороти, прагнучи стати кращим в країні місцем, де ви зможете вибрати і придбати протипожежне обладнання - усвідомлено, недорого і зручно.

Нам довіряють

Нашою головною метою і основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів - як організацій, так і роздрібних покупців. З деякими компаніями ми співпрацюємо вже понад 10 років. При вирішенні будь-яких питань ми завжди на вашому боці, тому що розуміємо - наше майбутнє на 100% в ваших руках.

Для зручності вибору

Ми прагнемо надати максимум корисної інформації про що продаються товари. Наш сайт забезпечений простими і ефективними інструментами підбору товарів за технічними характеристиками. Ми готові запропонувати 100% сумісні супутні товари, аксесуари і витратні матеріали.

Також в Києві ми пропонуємо відвідати наші офіс і склад, де ви зможете «вживу» оглянути і спробувати в дії сподобалися товари, або ж просто забрати своє замовлення.

У нас працюють професійні продавці та консультанти. У телефонному режимі або безпосередньо в магазині вони готові надати кваліфіковану технічну консультацію і відповісти на будь-які питання.

Зручна доставка в усі регіони

Всі товари в нашому магазині продаються з доставкою.
Доставка товарів здійснюється на протязі 1-3 днів і залежить тільки від регіону доставки.

Є можливість оплатити своє замовлення будь-яким зручним для вас способом.

Всі товари в нашому магазині супроводжуються гарантією. Підтвердженням гарантії служить фірмовий гарантійний талон.

Ми дорожимо своєю репутацією, і тому свідомо не продаємо неофіційний або нелегальний товар без гарантії і сервісної підтримки в Україні. В кінцевому підсумку покупка продуктів сумнівного походження доставляє головний біль і для продавця, і для покупця.

Адреса складу

Будемо раді бачити Вас за адресою:

Київ, вул. Сирецька 25 А

час роботи складу:

пн-чт: 9:00-17:00
пт: 9:00-16:00

 

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!