Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Аптечки для офісу та виробництва

   Аптечка для офісу та виробництва є необхідним медичним обладнанням, за допомогою якого, безпосередньо на робочому місці, надають першу допомогу. Застосовують її для надання першої медичної допомоги. Головним чином, аптечка необхідна на тих підприємствах, де робота пов'язана із застосуванням ріжучих, колючих, що становить підвищену небезпеку для працівників, офіси та склади не є винятком. Навіть, здавалося б на самих безпечних місцях роботи, можливо все.
Слід врахувати, що аптечка потрібна не для «галочки» і органів перевірки її наявності - аптечка потрібна Вам для надання собі або потерпілому першу допомогу до приїзду бригади швидкої допомоги. Ось тут і приходить на допомогу аптечка, яка містить в собі всі найнеобхідніші засоби. Її можна назвати своєрідним гарантом забезпечення максимальної безпеки працівників промислових підприємств, а, за умови грамотної комплектації, з її допомогою можна навіть врятувати життя.
Умови утримання лікарських засобів у виробничих аптечках мають дуже велике значення, адже їх потрібно захистити від впливу вологи і світла, тому аптечки повинні мати засувку або запірний пристрій.
Звичайно, порівнювати аптечку виробничу за допомогою лікаря-професіонала ніяк не можна, але і не варто заперечувати, що з її допомогою ви зможете надати негайну медичну допомогу, завдяки якій підтримайте потерпілого до приїзду бригади швидкої допомоги. Наприклад, завдяки застосуванню гіпотермічного пакета можна охолодити рани і удари, активоване вугілля допоможе при отруєнні, необхідної для кухаря може стати протиопіковими пов'язка, а про обов'язкову присутність в ній кровоостанавливающих засобів і перев'язувального матеріалу, напевно, говорити буде взагалі зайвим.
Не варто забувати про те, що деякі компоненти, що входять до її складу, мають термін придатності, тому потребують постійного оновлення.
Єдиним нормативним документом, в якому вказані вимоги щодо наявності та комплектації медичних аптечок на всіх підприємствах, установах і організаціях, є Правила охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин, затверджені Наказом Комітету по нагляду за охороною праці України та Мінпраці від 10.02.99 р . №21.
Для організації надання першої медичної допомоги на підприємстві, потрібно провести наступні заходи:
організувати санітарний пост з призначенням відповідальної особи, яка буде відповідальною за зберігання, придбання, а також використання препаратів, що входять до складу аптечки виробничої;
сповістити весь персонал про місцезнаходження аптечки;
почати вести в спеціальному журналі облік використання коштів, що входять в її склад.
І пам'ятайте про те, що краще сто раз все перевірити, ніж потім один раз пошкодувати - забезпечте безпеку праці на своєму підприємстві. 
Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм клієнтам замовити продукцію з широкої лінійки аптечок для пересувних засобів для об'єктів нерухомості різного призначення. Всі наші аптечки мають гарантію якості, сертифікати відповідності та іншу дозвільну документацію. У нас ви зможете отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, пов'язаних з пожежною безпекою, купити засоби індивідуального захисту і первинні засоби пожежогасіння, пожежний інвентар і обладнання.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору