Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Двері протипожежні двостулкові глухі (двопільні)

Двері протипожежні двостулкові

Вогнезахисний архітектурно-будівельний елемент будівель і споруд, який використовується для контролю доступу, захисту приміщень від поширення вогню, екстремальної температури і токсичних газоподібних продуктів горіння під час пожежі, захисту цінного майна і забезпечення безпечної евакуації людей. Двопільні двері можуть встановлюватися на входах в будівлю і у внутрішніх приміщеннях житлових, складських, виробничих і офісних об'єктів.

Двері металеві двопільні - характеристики

Найпоширенішим в Україні матеріалом служать холоднокатані сталеві листи товщиною 1,5 мм – двері протипожежні металеві двопільні (ДПМ-02) являють собою два полотна з металу, заповнені всередині негорючим тепло- і звукоізолюючим матеріалом на основі мінеральної вати. Рама виготовляється із сталевого гнутого профілю або труби прямокутного перетину. По периметру полотна закріплена спеціальна стрічка – під впливом високої температури під час пожежі вона збільшується в об'ємі в кілька разів, надійно герметизируя дверний отвір від проникнення токсичного диму. Зовнішня поверхня полотна і рами забарвлюється порошковою фарбою з нанесенням спеціальних позначень або аварійних наклейок.

Двопільні протипожежні двері можуть мати різну конструкцію і технічні характеристики. Глухі ДПМ – найпоширеніші конструкції на ринку України. Глухе двостулкове полотно не має оглядового прозорого віконця з вогнетривкого скла або вентиляційних отворів. На замовлення двопільні протипожежні двері можуть оснащуватися автоматичними доводчиками, системами прихованого монтажу або замками типу «Антипаніка», які дозволяють при евакуації відкрити конструкцію зсередини простим натисненням на спеціальну планку.

Найважливішою експлуатаційної характеристикою двостулкових протипожежних дверей, що визначають їх вартість, є межа вогнестійкості (EI) – це кількість хвилин, протягом яких полотно і рама зберігає свою конструкційну міцність і функціональне призначення під час пожежі під дією екстремальної температури. Залежно від цієї характеристики ДПМ класифікуються на три типи:

  1. EI30 - зберігають експлуатаційні характеристики не менше тридцяти хвилин;
  2. EI60 - не менше шістдесяти хвилин;
  3. EI90 - не менше дев'яноста хвилин.

Центр пожежної безпеки Євросервіс - це виготовлення і монтаж захисних конструкцій, інвентарю і технічних засобів з використанням сертифікованих технологій, і матеріалів. Наша компанія пропонує кращі ціни на всі види продукції з сертифікатом якості і технічним паспортом для житлових, офісних, складських, торгових, громадських будівель і споруд.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору