Компанія Євросервіс пропонує увазі користувачів і своїх клієнтів простий і зручний каталог компаній-підрядників, що надають послуги і представляють протипожежні товари. Всі організації, що увійшли в наш довідник, відповідають найвищим критеріям якості - вони мають ліцензії на надання послуг, укомплектовані штатом досвідчених фахівців, мають необхідний набір технологічного обладнання, володіють бездоганною репутацією і великим досвідом в області протипожежної безпеки об'єктів нерухомості різного призначення.

 

 

Які протипожежні послуги надаються?

Компанії та організації довідника надають такі послуги:

 

Ці та інші роботи компаніями-підрядниками з довідника виконуються із залученням найкваліфікованіших фахівців, новітнього обладнання, витратних матеріалів та запасних частин, з гарантією і наданням повного комплекту дозвільної, ліцензійної та сертифікаційної документації.

 

Як знайти підрядника з ліцензією?

Для пошуку і замовлення послуги сертифікованої компанії в сфері пожежної безпеки на нашому сайті, вам потрібно зайти на сторінку каталогу, вибрати потрібний вам регіон і в списку, доступних організацій & ndash; юридична особа. У довіднику в реквізитах до кожної позиції вказані контактні телефони організації, адреса, керівник, номер і дата видачі ліцензії та сертифікатів, види діяльності щодо забезпечення протипожежної безпеки. 

 

Зв'язавшись з обраним контрагентом каталогу за вказаними номерами, ви зможете з'ясувати досвід робіт, ступінь укомплектованості фахівцями, замовити виклик менеджера для формування комерційної пропозиції і кошторису на проведення робіт із забезпечення пожежної безпеки вашого об'єкта.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!