Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Рукава пожежні 75 мм

Рукав пожежний 75 мм входить в комплектацію моторизованих помп і протипожежних кранів на об'єктах житлової, офісної, промислової, складської і торгово-розважальної нерухомості. Він має велику пропускну здатність, малу вагу і компактні розміри в згорнутому вигляді. Рукав пожежний напірний дає можливість швидко придушити вогонь всередині приміщення або на відкритому просторі, забезпечити швидку і безпечну евакуацію людей або персоналу в найскладніших і екстремальних умовах.

 

Рукав пожежний 75 мм.

Рукава пожежні 75 міліметрів - це гнучкі трубопроводи напірні, які здійснюють подачу води, пінного складу або гасячого розчину до вогнища за рахунок надлишкового внутрішнього тиску. Вони можуть складатися з наступних елементів:

  • рукавні полотно;
  • з'єднувальні гайки;
  • пожежний ствол.

 

За ступенем стійкості до негативних факторів зовнішнього середовища вони можуть бути зносостійкими (маркування И), маслостойкими (М) або термостойкими (Т). Зносостійкі моделі використовуються в тих ситуаціях, коли шланг необхідно розгортати на асфальтних, бетонних поверхнях або будівельних конструкціях. Маслостійкі застосовуються при гасінні пожеж на автозаправних станціях або сховищах паливно-мастильних матеріалів. Термостійкі моделі використовуються під час прокладки магістралей через тліючі уламки, гарячий торф або траву.

 

Властивості і застосування.

Пожежний рукав напірний має наступні технічні характеристики:

  • діаметр умовного проходу Ду: 75 міліметрів;
  • довжина - 20 метрів;
  • температурний режим - від -55 ℃ до +40 ℃;
  • робочий тиск - 1,6 мПа;
  • максимальний внутрішній тиск - 2,5 мПа;
  • матеріал виготовлення - полімерне ткане полотно.

 

При виникненні місця займання рукав розкочується, підключається до крана, мотопомпи або до іншого шлангу, з'єднується зі стволом. Після застосування його необхідно ретельно оглянути на наявність пошкоджень, просушити і згорнути. Забороняється повторне використання виробів з порушенням герметичності.

 

Центр безпеки Євросервіс - ваш надійний партнер на ринку засобів пожежогасіння та індивідуальних засобів захисту України. Ми пропонуємо незмінно високу якість продукції, саму низьку вартість товарів в Україні, гарантію якості і зручний сервіс. Усі товарні позиції мають повний пакет дозвільної документації і паспорт компанії-виробника.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору