Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Рукава пожежні 50 мм

При виникненні пожежи в квартирах і житлових будинках, офісах, гуртожитках, виробничих і складських центрах вирішальне значення має те, наскільки швидко можуть бути використані первинні засоби гасіння. Одне з найбільш ефективних засобів боротьби з вогнем - пожежний рукав 50 мм. Він входить в комплектацію протипожежних кранів, моторизованих і ручних помп, відрізняється невеликою вагою і компактними розмірами в згорнутому вигляді.

 

Рукав пожежний 50 мм.

Пожежні рукави 50 міліметрів - гнучкий трубопровід з синтетичного волокна. Конструкційно він складається з наступних елементів - рукавне полотно, з'єднувальні головки та/або протипожежний ствол. Напірний шланг призначений для транспортування води, пінного складу або іншого гасячого розчину до вогнища або задимлення за рахунок надлишкового тиску.

 

Напірний пожежний рукав має наступні технічні характеристики:

  • діаметр умовного проходу - Ду: 50 мм;
  • довжина секції - 20 метрів;
  • температурний режим експлуатації - від -20 ℃ до +40 ℃;
  • робочий тиск - 1,0 мПа;максимальний внутрішній тиск - 1,6 мПа.

 

Ефективність роботи шланга в екстрених ситуаціях визначається таким параметром, як пропускна здатність. Пропускна здатність залежить від діаметра виробу і для Ду: 50 становить 10,2 літра води в секунду.

 

Властивості і застосування.

Під час екстреної ситуації напірні рукава пожежні 50мм необхідно розкатати, з'єднати між собою і підключити до помпи або крану. Направивши ствол на осередок загоряння з безпечної відстані, слід відкрити кран. Після використання шланг необхідно ретельно оглянути на наявність пошкоджень, порізів і прогарів, просушити і згорнути.

 

Рукав пожежний має такі властивості:

  • невелику вагу;
  • компактний розмір;
  • невисоку ціну;
  • тривалий термін експлуатації;
  • широкий температурний діапазон, що дозволяє використовувати його як в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках.

 

Центр безпеки Євросервіс - провідний постачальник протипожежних засобів та засобів індивідуального захисту в Україні. Ми пропонуємо нашим клієнтам купити широкий асортимент товарів з повним комплектом дозвільної документації та гарантією якості. Продукція компанії може бути доставлена ​​в будь-який населений пункт України за бажанням Замовника. Зв'яжіться з нами прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію з усіх технічних питань від наших фахівців.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору