Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Рукава пожежні 25 мм

Пожежні рукави є простим, але найбільш ефективним засобом швидкого придушення вогнища загоряння або задимлення на відкритих просторах або усередині будівель і споруд в Україні. З їх допомогою можна швидко подати воду, пінну суміш або інший гасячий розчин в саме серце пожежі, перебуваючи при цьому на безпечній відстані від вогню. Рукав протипожежний особливо ефективний при використанні в житлових приміщеннях, де він може не тільки врятувати майно від вогню, але і забезпечити безпечну евакуацію мешканців з квартири або будинку.

 

Рукав пожежний 25 мм. 

Рукав пожежний 25 міліметрів - це гнучкий трубопровід, діаметр внутрішнього отвору якого дорівнює 25 мм. В основному він застосовується для квартир, гуртожитків, житлових будинків, офісів. Крім того, він може використовуватися для подачі гасячого розчину від ручних помп. Шланги 25 мм розраховані на температурний режим від +5 до +45 ℃.

 

Конструкційно він складається з:

  • рукавні полотно; 
  • перекривний штуцер; 
  • ствол-розпилювач.

 

Квартирний шланг відрізняється невеликою вагою, компактними розмірами в згорнутому вигляді і простотою застосування під час пожежі в найскладніших умовах. Невелика вартість виробу робить його доступним для найширшого кола покупців.

 

Властивості та застосування.
Рукава пожежні мають діаметр умовного проходу Ду: 25 мм. Вони розраховані на робочий тиск в 1,0 мПа і максимальний тиск в 1,6 мПа (16 бар). Напірний протипожежний шланг проводиться в кліматичному виконанні "У" - застосування усередині опалювальних будівель і споруд або на відкритому повітрі при температурі від +5 ℃.

 

У разі виявлення вогнища пожежі, виріб необхідно дістати з шафи або чохла, розкотити і з'єднати з джерелом води. Шланг 25 мм з'єднується з господарсько-побутовим трубопроводом холодної води. Точка його з'єднання визначається виходячи з розташування окремого крана, до якого за допомогою перекривного штуцера приєднується шланг. Відкривши кран, необхідно направити розпилювач на вогонь, перебуваючи на безпечній відстані від нього.

 

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує юридичним та фізичним особам купити рукава пожежні, інструменти та обладнання з доставкою на ваш об'єкт в будь-якому населеному пункті України. Всі наші товари мають низьку вартість, високу якість, гарантійний термін, а також повний пакет дозвільної документації. Зв'яжіться з нами прямо зараз за телефонами, вказаними на сайті, і отримаєте безкоштовну консультацію наших фахівців.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору