Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Рукава пожежні 100 мм

Пожежний рукав 100 міліметрів - ефективний засіб боротьби з вогнем, яке входить в комплектацію пожежних машин, мотопомп, насосного обладнання. Завдяки надійній і міцній конструкції шланг може швидко перекачати на значні відстані воду, пінний розчин, а також технічні рідини, паливно-мастильні матеріали, газ і пар. Невелика вартість, ефективність і тривалий термін експлуатації в найсуворіших умовах дозволяють застосовувати шланг 100мм на промислових, житлових і торговельних об'єктах, в розважальних і офісних центрах.

 

Рукав пожежний 100 мм.

Рукава пожежні 100 мм - гнучкі і міцні трубопроводи для перекачування води, пінної суміши або гасячого розчину до місця займання за допомогою надлишкового тиску. Вони мають діаметр умовного проходу ду: 100 міліметрів. Конструкційно рукав пожежний складається з наступних елементів - рукавні полотно і дві з'єднувальні головки, які дозволяють з'єднувати вироби один з одним, формуючи безперервну лінію, з моторизованими помпами, насосами або стволами.

 

За своїм функціональним призначенням рукава класифікуються на три види - модифікація РПМ застосовується для комплектування мобільних засобів гасіння вогню, РПК-Н для протипожежних кранів, розташованих поза будинками і спорудами, РПК-В для внутрішніх джерел води. Матеріал виготовлення - ткане полотно з полімерних волокон.

 

Властивості і застосування.

Рукав напірного типу 100 мм має наступні технічні характеристики:

  • внутрішній діаметр - 100 мм; 
  • пропускна здатність - 30 л/с; 
  • довжина - 20 метрів погонних; 
  • робочий тиск - 1,6 мПа; 
  • максимальний рівень внутрішнього тиску - 2,5 мПа; 
  • температурний режим - від -20 ℃ до +40 ℃.

 

Під час пожежі шланг розкочується, до нього підключається головка, він кріпиться до внутрішнього або зовнішнього джерела водопостачання, мотопомпи або насосного обладнання. Гасіння вогню відбувається з безпечної для користувача відстані. Після експлуатації його необхідно оглянути на наявність механічних або температурних ушкоджень, просушити і скачати.

 

Центр пожежної безпеки Євросервіс - ваш надійний партнер на ринку України. У нас ви зможете купити широкий вибір засобів гасіння, обладнання, інструменти та засоби індивідуального захисту від провідних вітчизняних і світових брендів. Вся наша продукція сертифікована, має гарантію якості і дозволена для використання не території України без обмежень. Зв'яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас способом і отримаєте безкоштовну консультацію по всіх питаннях.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору