Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Рукава пожежні 65 мм

Пожежний рукав 65 міліметрів - гнучкий трубопровід напірного типу, який використовується для подачі води або гасячого розчину за допомогою надлишкового тиску через ствол безпосередньо до вогнища спалаху. Він застосовується в Україні для комплектування протипожежної техніки, автомобілів, мотопомп, а також комплектів внутрішніх кранів в житлових, виробничих, складських, офісних та торгово-розважальних будівлях і спорудах.

 

Рукав пожежний 65 мм.

Напірний шланг 65мм складається з:

  • рукавні полотно з полімерного тканого матеріалу; 

  • сполучних головок.

 

З'єднувальні головки використовуються для з'єднання двох виробів між собою, з мотопомпою, насосом або зі стволом-розпилювачем. Рукав пожежний напірний експлуатується в температурному режимі помірно-холодної кліматичної зони - від -55 ℃ до +40 ℃. Діаметр внутрішнього отвору складає 65 мм. На об'єктах і в протипожежних розрахунках шланг зберігається в згорнутому вигляді бухтами по 20 метрів погонних. Він має невелику вартість і тривалий термін експлуатації в найнесприятливіших умовах.

 

Властивості і застосування.
Рукава пожежні 65 мм мають такі технічні характеристики:

  • діаметр умовного проходу - Ду: 65 міліметрів; 
  • пропускна здатність - 17 л/с; 
  • обсяг - 70 літрів; 
  • робочий тиск - 10 атмосфер або 1,0 мПа; 
  • максимальний тиск - 16 атмосфер або 1,6 мПа; 
  • вага одного метра погонного - 550 грам; 
  • вага бухти з з'эднувальними головками - приблизно 11 кілограм.

 

При виникненні місця займання рукава пожежні напірні розкочуються, з'єднуються з іншими шлангами, протипожежними кранами або насосним обладнанням, підключається ствол. Після відкриття крана, ствол направляється на вогнище, а оператор розташовується на безпечній відстані, поза межами досяжності відкритого вогню, теплового випромінювання, іскор або палаючих уламків. Після застосування рукава необхідно ретельно оглянути на наявність механічних пошкоджень, потертостей, просушити і згорнути.

 

Центр пожежної безпеки Євросервіс - провідний постачальник ринку первинних засобів гасіння, обладнання, інструментів, засобів індивідуального захисту та спеціальних конструкцій України. У нас ви зможете купити шланги напірні і напірно-усмоктувальні, вогнегасники, комплектуючі та витратні елементи від провідних вітчизняних і світових брендів. Зв'яжіться з нами прямо зараз і отримаєте кращу пропозицію з доставкою в будь-яку точку України.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору