Наша ліцензія

Часто буває, що на головних шляхах евакуації - коридорах, запасних ходах, сходах дизайнерами використовуються недопустимі з точки зору оптимальної пожежної безпеки матеріали, до яких відносяться всілякі килимові матеріали, тканинні доріжки, ковролін і т. д. Естетично виглядаючи в звичайний час, в екстрених ситуаціях такі матеріали можуть стати небезпечною пасткою для життя працівників, гостей і відвідувачів вашого закладу.

 

Для чого необхідно обробляти тканини, килими і штори вогнезахисними засобами?

При виникненні аварійних ситуацій, в першу чергу пов'язаних з займанням, килимові та тканинні вироби схильні до швидкого займання. При цьому всі шляхи евакуації, які містять в своєму інтер'єрі подібні вироби, практично миттєво будуть паралізовані, наповнившись їдким, густим і задушливим димом від горіння синтетичних і натуральних волокон. Утворені при цьому продукти горіння, що потрапляють в органи дихання людини, здатні практично миттєво привести до летального результату.

 

Чи є вихід? Бути може, варто відмовитися від звичного рівня комфорту, прибравши всі тканини і килими з підлоги, стін і ступенів на шляхах евакуації, адже безпека понад усе? Насправді варіанти вирішення давно існують і це - вогнезахист тканини, килимових виробів, гардин, занавісок і штор, пропонована нашими фахівцями. Інноваційні методи та вогнетривкі матеріали здатні допомогти у вирішенні цієї досить складного, але цілком здійсненного завдання.

 

Засоби вогнезахисної обробки, які ми застосовуємо

Вогнезахисні засоби, що використовуються на практиці нашими фахівцями для якісного і ефективного захисту тканини, абсолютно безпечні для здоров'я людини. Вони жодним чином не впливають на характеристики виробів, що пройшли обробку (не зміняться забарвлення і відтінки матеріалів, їх структура, не з'являються зайві неприємні запахи).

Обробка ковролінових виробів, штор і завіс, гардин, килимів, доріжок з тканини виконується спеціальними вогнезахисними засобами. Після обробки виконується обов'язкова сушка всіх виробів. В результаті ви отримуєте текстильні вироби з підвищеним рівнем захисту до впливу відкритих джерел вогню. Швидкість розповсюдження полум'я по обробленим поверхням значно зменшується, на порядок падає рівень токсичності продуктів горіння. Для таких виробів, як килими або ковролін, нами застосовуються спеціальні вогнезахисні розчини, що дозволяють стирати і проводити хімчистку подібних виробів без втрати їх властивостей і характеристик щодо захисту від дії вогню.

 

Важливою особливістю подібних розчинів і сумішей є їх здатність ефективно захищати від полум'я синтетику і матеріали на її основі, які особливо схильні до швидкого займання.

Вогнезахист тканевих матеріалів найчастіше застосовується до:

  • матеріалів з текстилю, що використовуваються на евакуаційних шляхах;
  • шторних, гардиних завіс в театрах, кіно, концертних приміщеннях;
  • елементів декору з тканин в приміщеннях з максимальним скупченням відвідувачів (бар, ресторан, театри і кіно, кафе, нічний клуб та ін.).

Наші фахівці підберуть для вашого інтер'єру такий тип вогнезахисного засобу, який максимально ефективний на тканинах, що використовуються в оформленні вашого приміщення. Нами буде проведено весь цикл підготовчих робіт і безпосередньо завдано сам вогнезахисний склад. Абсолютно всі типи вогнезахисних робіт проводяться з гарантією, ви можете не сумніватися в їх якості і ефективності.

 

Крім того, при необхідності, ми виконуємо перевірку якості раніше проведених заходів з вогнезахисту приміщень і матеріалів. Ця послуга відноситься як до перевірки тканинних матеріалів, так і до інших виробів, які були просякнуті або оброблені засобами вогнезахисту. Вимоги і норми пожежної безпеки регламентують обов'язковість подібних перевірок з мінімальною періодичністю один раз на півроку, якщо не зазначений інший термін в документах по техніці безпеки.

 

Виконуємо роботи з вогнезахисної обробки тканин в Києві, Київській області та в інших регіонах України. Телефонуйте!

Замовити послугу
Відправити