Наша ліцензія

Тканини широко використовуються в сучасних інтер'єрах - ковролін, доріжки, гобелени, килими, штори та гардини, інші килимові матеріали можна зустріти в офісах, квартирах, житлових будинках, громадських і торгово-розважальних приміщеннях. У деяких випадках вони розташовуються на евакуаційних шляхах з будівель і споруд, що, в разі пожежі, може утруднити вихід людей, створюючи небезпеку не тільки для їх здоров'я, а й життя. Одним із способів вирішення цієї проблеми є протипожежна обробка тканини захисними засобами.

Для чого необхідна вогнетривка обробка тканини?Вогнебіозахисне просочення ФСГ-1

Сучасні тканини та килимові вироби з натуральних, синтетичних та змішаних волокон в екстреній ситуації пожежі швидко запалюються, прискорюючи швидкість поширення вогню і збільшуючи його силу. Якщо такі матеріали розташовуються на евакуаційних шляхах - вони паралізують вихід людей з охоплених полум'ям приміщень, перетворюючи будь-яку будівлю у вогняну пастку. Крім відкритого вогню і високої температури, горіння більшості використовуваних в дизайні приміщень тканин супроводжується виділенням токсичних газоподібних речовин та їдкого диму, який при потраплянні в легені здатний привести не тільки до серйозного погіршення самопочуття, а й до смерті.

Як вирішити дану проблему без відмови від використання матеріалу з прекрасними декоративними властивостями? Один з найбільш ефективних і універсальних способів - вогнезахист тканини, килимових виробів, гардин, занавісок і штор від центру пожежної безпеки «Євросервіс». Найсучасніші вогнестійкі матеріали, інноваційні технологічні рішення і багатий досвід реалізації проектів будь-якої складності дозволяють нам забезпечити необхідний рівень протипожежного захисту будь-якого об'єкта.

Засоби вогнезахисної обробки тканини від компанії «Євросервіс»

Захисна обробка найчастіше використовується для наступних категорій матеріалів:

♦ текстильних виробів, розташованих на шляхах евакуації з будівлі або приміщення;

♦ гардинам, штор та інших завіс, які використовуються в кінотеатрах і театрах, концертних залах і клубах;

♦ декоративних елементів на тканій основі в приміщеннях з великим людинопотіком - ресторани, кафе, бари, їдальні, нічні клуби та інші.

Засоби захисту тканин від вогню від компанії «Євросервіс» не токсичні, не становлять небезпеки для людини в повсякденному житті і в екстремальній ситуації. Після обробки тканина не змінює своїх декоративних характеристик - не змінюється колір і відтінок, структура, яка не з'являється неприємний або відразливий запах.

Обробка тканинних виробів з натуральних, синтетичних та змішаних волокон здійснюється спеціальними рідкими захисними засобами з наступним сушінням. Оброблені таким чином гардини, ковролін, штори, гобелени мають підвищений рівень протипожежного захисту, вони стійкі до відкритого вогню і високої температури, не виділяють токсичних і отруйних речовин. Для підлогових виробів наші фахівці використовують спеціальні склади, які дають можливість в подальшому проводити чистку без втрати вогнезахисних характеристик.

Наші фахівці підберуть оптимальний набір захисних засобів, який підходить конкретному виду виробів, інтер'єрів і приміщень. Компанія «Євросервіс» пропонує повний комплекс послуг, включаючи підготовчі роботи, нанесення захисного складу і сушку. На всі види робіт і технологічних операцій ми надаємо гарантію якості - Замовник може не сумніватися в їх ефективності.

Крім того, центр пожежної безпеки «Євросервіс» виконує перевірку якості виконаних раніше робіт із захисту будівель, споруд, приміщень та матеріалів від вогню. Перевірка може проводитися для тканинних матеріалів, натурального дерева, металу та інших виробів, оброблених вогнезахисними засобами і складами. Правила пожежної безпеки України передбачають проведення таких перевірок не рідше, ніж два рази на рік, якщо для конкретного типу об'єкта технікою безпеки не передбачений інший термін.

Роботи по захисній обробці тканинних матеріалів, дерева і металу проводяться на об'єктах в Києві і області, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові та інших регіонах України. Телефонуйте нам прямо зараз!

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТ ЖИТТЯ!

Замовити послугу
Відправити