Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнебіозахисні засоби ВОГНЕБІОЩИТ

Вогнебіозахисні склад "ВОГНЕБIОЩІТ" - водорозчинний, 4-х компонентний, важковимивний, просочувальний склад для внутрішніх робіт. "ВОГНЕБIОЩІТ" захищає деревину від біологічного руйнування (гниття, цвілі, поразки комахами-червицями) і надає їй антипіренних (вогнезахисних) властивостей, при експлуатації деревини в умовах помірного вимивання. Застосовується для захисту стовпів, шпал, заборів, воріт, чорнових підлог, перекриттів, крокв, паль. Склад високоефективний для знищення дереворуйнівних грибів і комах-древоточцев. Після обробки, в просоченій деревині утворюється подвійна захисна оболонка, в результаті захист просоченого ділянки проявляється, з часом, по всій товщині.

Принцип дії:

Антисептик-антипірен вогнебіозахист для деревини "ВОГНЕБIОЩІТ" при нанесенні глибоко проникає в деревину і після повного висихання, надійно зв'язується з лігніном дерева, формуючи захисний шар насичений активними антипіренними і антисептичними компонентами. Дана обробка перешкоджає появі грибів, плісняви, цвілі і робить верхній шар деревини "неїстівним" для жуків-древоточцев, перешкоджає спалаху і розповсюдженню полум'я.

Властивості:

  • низька собівартість при високоякісної захисту деревини.
  • термін зберігання вогнезахисного ефекту до 3 років.
  • потужний універсальний біоцидний ефект, що забезпечує биостойкость деревини до всіх найбільш поширеним мікроорганізмам, грибів і комах.
  • термін зберігання біозахисний ефекту до 25 років, в залежності від просочення (утримання) складу деревиною, методу нанесення і умов експлуатації.
  • при обробці надає деревині світло-жовтий колір.
  • не вимагає додаткового покриття лако-барвистими матеріалами.
  • не перешкоджає склеюванню і забарвленням.
     

Галузь застосування:

Антисептик-антипірен вогнебіозахист для деревини "ВОГНЕБIОЩІТ" використовується для просочення покрівельних конструкцій (лаги, крокви, лати, мурлати ітд.) І прихованих дерев'яних конструкцій (несучі опори, балки і т.д.) в житлових, виробничих, адміністративних, загальноосвітніх, дитячих дошкільних та інших типах будинків з метою зменшення їх горючості (потенціалу горіння) і надання їм антисептичну властивості.

 

Форма випуску:

Готова до застосування суміш в каністрах, по 5 і 10 літрів.

Сухий концентрат для розведення, 3 і 10 кг. (В пластикових відрах), 2.5 і 0.75 кг (герметичні поліетиленові пакети)

Сортування:
Відображення:

Немає товарів

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору