Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнегасники для готелю і готелю

Готель – це спеціалізована будівля або комплекс приміщень, призначений для тимчасового проживання людей. Пожежа, що виникла в готелі, загрожує цінному майну, здоров'ю і навіть життю мешканців і персоналу. Для швидкої ліквідації вогнищ загоряння, а також забезпечення безпечної та вільної евакуації людей в готелях встановлюють вогнегасники різних марок і типів.

Вогнегасники для готелю – класифікація

Залежно від типу гасячого складу вогнегасники для готелю діляться на дві групи:

• порошкові – використовують суміш солей негорючих мінеральних речовин. Такі вироби мають невелику вартість і забезпечуються газогенеруючим зарядом або закачною ємністю з витісняючою газовою сумішшю. Гасіння здійснюється за рахунок припинення доступу кисню до вогню;

• вуглекислотні – містять діоксид вуглецю під високим тиском. Можуть використовуватися проти пожеж класу В та С. Вогнегасний ефект досягається за рахунок сильного охолодження палаючої речовини (температура газу до -70°C) і витіснення кисню з вогнища загоряння.

Конструкційно, всі типи вогнегасників для готелю складаються з балона, зробленого з металу або пластику, запірно-випускового пристрою, пломби, розтруба або гумового шланга з соплом. Закачні моделі додатково забезпечуються датчиком внутрішнього тиску з манометром. В готелі вогнегасник повинен встановлюватися на відкритому місці, захищеному від прямих сонячних променів і тепла опалювальної системи. Місце розташування кожного виробу маркується спеціальними умовними позначеннями.

Правила застосування

Під час пожежі в готелі вогнегасник необхідно піднести на безпечну відстань від вогню, зняти захисну пломбу, направити сопло на вогнище спалаху і натиснути рукою на важіль запірного механізму. У разі застосування порошкових моделей необхідно враховувати те, що суміш може пошкодити цінне майно і оргтехніку, а також сильно погіршити видимість в приміщенні. Вуглекислотні моделі вимагають дотримання правил безпеки – користувачеві необхідно не торкатися руками сопла або захистити кисті від обмороження рукавицями або рукавичками.

Де купити вогнегасник для готелю в Україні?

Центр пожежної безпеки Євросервіс – це кращий асортимент протипожежного обладнання, інструменту та інвентарю для готелю, офісу, будинку, квартири, складу або виробничого цеху оптом і в роздріб. Вся представлена ​​в нашому магазині продукція має повний комплект технічної та ліцензійної документації, гарантію якості і найвигіднішу ціну для покупців. Доставка замовлення може здійснюватися поштовими службами України або власним автомобільним транспортом компанії Євросервіс.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору