Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнезахисні матеріали Брандізол

Вогнезахист повітроводів "Брандізол" EI 45 і EI 60 це двокомпонентна система, що складається з полотна БСТВ (6 мм - 45 хвилин, 8 мм - 60 хвилин вогнестійкості при температурі 900 ° С) на основі базальтового супертонкого волокна, фольгованого з одного боку. Поставляється в рулонах шириною 1 м і довжиною 10 м з можливістю нарізки за індивідуальними розмірами.
 

Клей термостійкий "Брандізол" - використовується для приклеювання (монтажу) на поверхню воздуховода фольгованого полотна з БСТВ. Наномодіфіцірованний каллоідний силікат натрію-багатофункціональний на основі рідкого скла - клей термостійкий "Брандізол". Застосуємо при проведенні будівельних робіт, має хорошу адгезію з бетоном, цеглою, металом. Може застосовуватися при ізоляції тепломагістралей, трубопроводів, повітроводів, використовується для склеювання натурального і штучного каменю, базальтових, мінераловатних матеріалів, пінополістирольних і ПВХ плит. Термостійкий клей "Брандізол" добре зарекомендував себе при проведенні робіт по теплоізоляції печей, камінів, димоходів, холодильних і високотемпературних камер.
Полотно з БСТВ є шар з хаотично розташованих базальтових супертонких волокон, переплетених і скріплених між собою силами природного зчеплення. Універсальний тепло-, звукоізоляційний матеріал. Застосовується як утеплювач преміум класу для теплоізоляції житлових приміщень, будинків і саун, тому що є екологічно чистим матеріалом, а також і як техніческій- для теплоізоляції високотемпературних печей, агрегатів, трубопроводів і ін. Володіє стабільними теплофізичними характеристиками, які не змінюються в часі.

 

Області застосування базальтового супертонкого волокна це тепло- і звукоізоляція:
• турбін,
• парових котлів,
• теплотрас,
• термічного обладнання,
• побутових електричних і газових приладів,
• сушильних і холодильних камер,
• теплоізоляція споруд,
• протипожежних перегородок,
• дверей та ін.

 

Вогнебіозахист деревини "Брандізол" - забезпечує І групу вогнезахисної ефективності. Захищає всі види дерев'яних поверхонь будинків, споруд та констркуціі як старі, так і нові, від загоряння, а також зупиняє поширення вогню у виниклому пожежі. Прибирає грибок, цвель, жучків-паразитів, їх личинок і запобігає їх повторній появі. Є консервантом, уповільнює процес старіння і руйнування деревини. Безпечний для людей і тварин. Даний продукт відповідає вимогам ГОСТ 16363-98 «Засоби вогнезахисні для деревини. Методи визначення вогнезахисних властивостей »і ТУ У 20.5-32576132-005-2019
Засіб для вогнебіозахисту деревини «БРАНДІЗОЛ» сертифіковане Державним центром сертифікації ДСНС України.
Призначення:
• вогнезахисна обробка деревини;
• захист деревини, яка знаходиться в нормальних умовах експлуатації;
• від біопоразки (гниття, цвілі, грибка, синяви).

Застосовується всередині приміщень і зовні «під навісом». Наноситься на чисту, що не забарвлену, або очищену від старого покриття дерев'яну поверхню, або матеріали на основі деревини.
Температура нанесення не нижче -10 ° C, вологість повітря не вище 80%.
Витрата для отримання I групи вогнезахисної ефективності - 300 г / м2.
Витрата для отримання ІІ групи -150 г / м2.
Час повного висихання 24 години; колір прозорий, не змінює зовнішнього вигляду і структури деревини після обробки.
Вогнезахисна ефективність I групи 3 роки, ІІ групи-5 років; термін придатності 2 роки в заповненій герметично закритій тарі, фасування в каністрах по 10кг.

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору