Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнезахисні матеріали DEFENSE

Вогнезахисна обробка - це процес нанесення на поверхню будівельних конструкцій і архітектурних елементів спеціального вогнезахисного складу, який значно підвищує рівень опірності до поширення вогню під час пожежі. Використання вогнезахисту будівель в комплексі з іншими інструментами пожежної безпеки дає можливість запобігти формуванню сильних пожеж, зменшити матеріальні втрати цінного майна і зберегти людські життя.

 

Вогнезахист металоконструкцій і дерев'яних конструкцій будівель і споруд використовується для:

  • підвищення стійкості матеріалів до високої температури для того, щоб забезпечити безпечну евакуацію людей та персоналу з охоплених вогнем приміщень;
  • зниження можливості поширення вогню на інші приміщення або будівлі.


Будівництво нових об'єктів активно зростає. А значить - зростає і затребуваність вогнезахисту. Бажання заощадити і обійтися власними силами або сумнівними виробниками є найпоширенішою помилкою. Сертифікат та регламент - це серйозний документ, який повинен враховувати всі індивідуальні особливості вогнезахисного складу. Економія ж на продукції високої якості призводить до проблем при подальшій експлуатації, а їх виправлення - до ще більших витрат. В результаті неправильно виконаної обробки обходяться замовникові дорожче, ніж грамотно виконана робота з вогнезахисної обробки відповідними матеріалами.

Сучасні вогнезахисні матеріали дозволяють забезпечити ефективну безпеку будівель і споруд у разі пожежі.

 

Пропонуємо великий вибір продукції DEFENS високої якості для вогнезахисту, що відповідає найвищим стандартам завдяки високим експлуатаційними властивостями і технологічності застосування. Склади для вогнезахисту металевих конструкцій проходять багатоетапний контроль якості на всіх стадіях виробництва.

Метод нанесення вогнезахисту на метал залежить від складу і інших особливостей конкретного продукту. Роботи можуть виконуватися в один або два етапи. Спосіб нанесення - механічний (за допомогою розпилювача, валика або кисті). Оброблювана металоконструкція попередньо сушиться, очищається від корозії, бруду і залишків фарби - це дозволить підвищити експлуатаційні властивості. Необхідно використовувати засоби індивідуального захисту.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору