Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнезахисні матеріали СТРАЖ

Дерево завжди приваблювало людину як надійний, натуральний, який  має ряд переваг - будівельний матеріал. При правильному підході до будівництва, дерев'яні конструкції можуть прослужити своїм власникам багато років, не втративши при цьому ні естетичних, ні своїх експлуатаційних якостей. Величезне значення має і обробка деревини засобами вогнезахисту СТРАЖ, спрямована на захист матеріалу від грибків, цвілі, взаємодії з вологою, комах, тобто від усього, що є джерелом його руйнування, а також вогнезахисту.

 

Види захисту деревини

Вогнезахист дерева здійснювана за допомогою спеціальних складів - антипіренів. Засіб вбирається в деревину, захищаючи її від загоряння. Якщо пожежа все ж сталося, склад значно уповільнює швидкість поширення вогню по матеріалу. При взаємодії з вогнем, засіб розкладається на два типи речовин - тверді і газоподібні. Перші створюють захисну плівку, що захищає матеріал від кисню, перешкоджає горінню, другі поглинають виділяється в процесі горіння тепло, охолоджуючи деревину.
Біологічний захист, здійснювана за допомогою антисептичних засобів. Цей метод обробки деревини засобами СТРАЖ досить дешевий, але, при цьому, дуже ефективний. Засіб здатен не тільки захищати матеріал від руйнування, а й усувати вже ті пошкодження,  які з'явилися у деревини.

 

Все антисептики класифікуються на два види:

  • Покриття, створюють захисну плівку на поверхні конструкції.
  • Просочення - спеціальні розчини.
  • Обидва види антисептиків можуть мати водну або органічну основу.


З точки зору умов застосування, антисептики також діляться на дві групи:

  • Засоби, що застосовуються для стандартних умов;
  • Засоби, що застосовуються для важких, відповідальних ділянок.


З метою надання можливості захистити дерев'яні будівлі від всіх видів небезпеки (гниття, грибок, комах, плісняви, вогню), Сучасні виробники виготовляють вогнебіозахисні суміші на приклад СТРАЖ, які надають комплексний захист матеріалу, здатні захищати конструкцію довгий час (20 і більше років).
Вогнебіозахист СТРАЖ необхідний для конструкцій, виконаних з деревини, однак, перш ніж їх застосувати, потрібно вибрати найбільш підходящий засіб і ознайомитися з правилами його використання.

Фахівці рекомендують здійснювати обробку деревини раз в 2-3 року, застосовуючи в тому числі антисептик СТРАЖ для дерева, чергуючи різні засоби, що захищають, в тому числі, від грибка в деревині.

Сортування:
Відображення:

Немає товарів

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору