Пожежі залишаються найбільш руйнівним типом стихійного лиха в Україні - в середньому на добу вогонь пошкоджує або повністю руйнує понад сімдесят будівель і споруд. Крім матеріальних збитків вони несуть в собі серйозну небезпеку для здоров'я і навіть життя людей. Для виявлення «вузьких» місць і помилок в системі протипожежної охорони житлових, офісних, торгових, складських і промислових об'єктів нерухомості, а також виявлення причин формування та каналів поширення вогню по об'єкту проводиться незалежна оцінка пожежного ризику. Аудит пожежної безпеки в Києві проводиться фахівцями підрядної організації, яка має ліцензію ДСНС, досвід виконання таких робіт, набір необхідного обладнання.

Що входить в набір робіт пожежної експертизи в Києві?

Головними функціями пожежно-технічної експертизи на об'єктах в Києві є:

♦ виявлення приміщень, цехів, кімнат, ділянок, площ, які є потенційними місцями виникнення пожежі;

♦ оцінка найімовірніших причин, які можуть призвести до виникнення надзвичайної ситуації;

♦ обстеження об'єкта та виявлення заходів, прийнятих для забезпечення безпеки;

♦ визначення способів поліпшення системи захисту будівлі або споруди від вогню.

Під час проведення незалежної пожежної експертизи в Києві фахівці ліцензованої організації здійснюють зовнішнє обстеження архітектурно-будівельних конструкцій будівлі, визначають характер і режим функціонування виробничого і опалювального обладнання, електромереж, проводять аналіз протипожежної та будівельної документації, відповідності проекту і монтажних робіт з діючими правилами протипожежної безпеки України.

Для розслідування місця катастрофи незалежна оцінка ризику дозволяє визначити область і причини виникнення вогнища загоряння, шляхи поширення вогню по об'єкту. Крім того, технічний аудит передбачає виконання таких завдань:

♦ виявлення рівня пошкоджень, який був нанесений архітектурно-будівельним елементам;

♦ відповідність житлового, офісного, виробничого або торгового об'єкта Києва правилам протипожежної безпеки;

♦ оцінка технічної справності і ефективності сигналізації.

Як знайти ліцензовану підрядну компанію в Києві?

Незалежний аудит пожежної безпеки Київ повинен проводитися тільки тими юридичними особами, які мають ліцензію Державної служби України з надзвичайних ситуацій, сертифікати та допуски. На етапі попередньої оцінки пожежного ризику експертиза дозволить визначити «вузькі» місця в системі організації протипожежної охорони об'єкта і виправить їх, захистивши людей і цінне майно від вогню. Після виникнення надзвичайної ситуації фахівці визначать її причини і оцінять вартість завданої матеріальної шкоди.

Вибрати підрядну компанію і провести оцінку ризиків протипожежної безпеки ви можете за допомогою нашої бази перевірених організацій, вказавши потрібні роботи, необхідний вам місто або область. Всі учасники списку мають необхідний набір обладнання, інструментів, досвід робіт, бездоганну репутацію, штат досвідчених фахівців. Ціна проведення розрахунку пожежного ризику залежить від характеристик об'єкта, якості проектування і монтажу системи сигналізації, автоматичного гасіння та димовидалення.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!