Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Рукава всмоктуючі 150 мм

Пожежний рукав всмоктуючий діаметром 150 мм використовується для подачі води з протипожежної водопровідної системи, природних або штучних водойм. Завдяки міцності, а також універсальності конструкції ці вироби також застосовуються для ліквідації наслідків стихійних лих, відкачування водойм, на промислових і сільськогосподарських підприємствах в Україні.

 

Рукав всмоктуючий 150 мм.

Рукав пожежний всмоктувальний - трубопровід з прогумованого матеріалу з армуванням металевими спіральним дротом. Він застосовується для перекачування води, пінного розчину або іншої гасячої суміші за рахунок формування всередині зони зниженого тиску.

 

Технічні характеристики виробу:

  • діаметр умовного проходу Ду: 150 міліметрів;
  • довжина секції - 4 метри погонних;
  • температурний діапазон - від -35 ℃ до +90 ℃;
  • маса - 30 кг;робочий тиск - до 0,3 мПа;
  • максимальний внутрішній тиск - 0,3 мПа;
  • пропускна здатність - 100 л/с.

 

На обох кінцях пожежний рукав має з'єднувальні гайки ГР-150, за допомогою який можна з'єднувати два шланга один з одним, подовжуючи трубопровід, з насосом, мотопомпою або з іншим обладнанням.

 

Властивості і застосування.

Напірний шланг має такі властивості:

  • велику пропускну здатність;
  • міцність конструкції;
  • широкий температурний діапазон застосування;
  • універсальність.

 

Залежно від сфери застосування рукава пожежні 150 мм діляться на п'ять класів. Клас В застосовується для гасіння пожеж і використовується для перекачування технічної води, пінного розчину або інших типів гасячих речовин. Клас Б використовується для транспортування нафтопродуктів, бензину, гасу, технічних масел. Клас КЩ може транспортувати кислоти і луги з концентрацією до 20%. Клас Г застосовується для промислових газів, пари і повітря. П - харчові продукти і питна вода.

 

Центр пожежної безпеки Євросервіс - ваш надійний партнер на ринку протипожежних засобів та засобів індивідуального захисту ринку України. У нас ви зможете купити шланги напірного, напірно-всмоктуючого і всмоктуючого типів, насосне обладнання, вогнегасники, інструменти та інвентар. Вся наша продукція сертифікована, має гарантію якості і дозволена для використання в житлових, виробничих, складських та торгово-розважальних об'єктах нерухомості без обмежень. Зв'яжіться з нами прямо зараз і отримаєте саму зручну доставку в будь-який населений пункт України.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору