Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Розподільні щити

Розподільні щити освітлення виконують функцію прийому і розподілу електроенергії в освітлювальних мережах житлових і нежитлових об'єктів.

Призначення розподільних щитків освітлення

Розподільні щити освітлювальні призначені для здійснення прийому і розподілу електричної енергії в мережах з напругою 380/220 В з частотою 50 Гц, нечастих оперативних включень і виключень електричних ланцюгів і захисту мереж від перевантажень і струмів короткого замикання.

Розподільні щити освітлювальні застосовуються в освітлювальних і силових установках промислових об'єктів, житлових і адміністративних будівель, виробничих підприємств. Розподільні щити освітлення забезпечують захист споживчих ліній від струмів короткого замикання і перевантажень і дозволяють швидко і легко підключати та відключати великі групи енергоспоживачів.

Умови експлуатації  розподільних щитків

Розподільні щити освітлювальні призначені для експлуатації в наступних умовах:

  • Висота розміщення над рівнем моря - не більше 2000 м.

  • Діапазон робочих температур - від -40 до +40°C.
  • Верхнє значення відносної вологості повітря при t° +25°C - 80%.
  • Тип атмосферы - II по ГОСТ 15150.
  • Стійкість до впливу механічних факторів зовнішнього середовища - М1 по ГОСТ 17516.1.

Конструкція розподільних щитків

Розподільні щити освітлювальні представляють собою конструкції з гнутих металевих профілів, усередині яких на монтажних панелях монтується необхідна електроапаратура. Корпус виготовляється з листової сталі і оснащується дверцятами, що закриваються на ключ, що захищає від несанкціонованого доступу до комутаційних апаратів. Залежно від способу монтажу розрізняють щитки двох типів:

  • навісні - відрізняються простотою монтажу і частіше встановлюються у виробничих цехах або в підсобних приміщеннях адміністративних будівель;

  • вбудовані - встановлюються в стінних нішах, мають більш лаконічне виконання і підходять для установки в житлових будинках.

Введення і виведення живильних ліній здійснюється в нижній і верхній частині корпусу. Залежно від умов експлуатації корпус може мати різну ступінь захисту (IP31 і IP54). Габарити готового щита (щитка) освітлення залежать від кількості і потужності ліній, що підключаються,  і використовуваних елементів автоматики.

Компанія "Євросервіс" пропонує своїм покупцям тільки сертифікований товар високої якості. Кожен виріб, представлене на нашому сайті, має гарантію від 12 місяців до 5 років. Ми забезпечуємо швидку доставку по Києву або в будь-яке інше місто. У нашому інтернет-магазині ви можете купити все необхідне для організації протипожежної системи власного будинку або комерційного об'єкта. Крім того, для деяких товарів з високою ціною діє послуга відстрочки платежу і система кредитування.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору