Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Протипожежні двері в електрощитову

Електрощитова - це спеціальне технологічне приміщення в житловій, офісній, складській, виробничій або торгово-розважальній будівлі, всередині якого монтуються ввод і щит розподілу електроенергії. Згідно будівельних норм і правил протипожежної безпеки України в електрощитову повинні вести спеціальні вогнестійкі двері, виготовлені з негорючих матеріалів.

Функціональне призначення і конструкція

Протипожежні двері - це розпашні або розсувні дверні конструкції, які володіють вогнетривкими характеристиками, можуть витримувати високу температуру, відкритий вогонь і дим під час пожежі задану кількість часу без втрати міцності, а також виконують функцію контролю доступу в приміщення. Вони складаються з двох тонких металевих листів товщиною 1,5 міліметра кожен і внутрішнього шару негорючого ізолюючого матеріалу, в якості якого найчастіше використовується мінеральна вата на основі базальтових ниток. Із зовнішнього боку листи фарбуються захисної порошковою фарбою, на них наносяться спеціальні знаки і позначення. Замки оснащуються механізмом аварійного відкриття, а на нижній поверхні може бути спеціальний вентиляційний отвір, закритий захисною решіткою.

Класифікація протипожежних дверей в електрощитову

Пожаростійки двері для електрощитової діляться на кілька класів:

• однопільні конструкції - мають стандартні розміри 200×80 сантиметрів;

• полуторопільні конструкції - мають розміри 220×120 сантиметрів;

• двопільні конструкції - мають розміри 220×160 сантиметрів.

Короб виготовляється із сталевого профілю або гнутої труби. Головною технологічною характеристикою протипожежних дверей на електрощитову є межа вогнестійкості, яка вимірюється в хвилинах - вироби з маркуванням EI-45 повинні витримувати екстремальні умови пожежі (високу температуру і вогонь) не менше 45 хвилин без втрати конструкційної міцності і захисних характеристик, забезпечуючи мешканцям, персоналу або співробітникам достатній час для безпечної евакуації.

Де купити протипожежні двері в електрощитову?

Центр пожежної безпеки Євросервіс - це провідне підприємство України, яке займається виготовленням, реалізацією, монтажем і сервісним обслуговуванням спеціальних пожежних конструкцій і технічних засобів. Асортимент нашої компанії включає в себе протипожежні ворота, завіси, перегородки, сигналізатори, датчики, сповіщувачі, щити, вогнегасники, засоби індивідуального захисту, інші найменування продукції з повним комплектом технічної та сертифікаційної документації.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору