Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Протипожежна фарба по дереву

Дерево продовжує залишатися одним з основних видів будівельних матеріалів. Воно застосовується в покрівельних конструкціях, в якості балок і обрешітки, у внутрішній обробці будівель і споруд. Протипожежний вогнезахист для дерева - це використання спеціальних хімічних складів для захисту архітектурних елементів і конструкцій від дії відкритого вогню і високої температури.

Вогнезахист для дерева - основні типи.

Протипожежний захист дерев'яних конструкцій в Україні забезпечується наступними способами:

  • протипожежна штукатурка, обмазка, пасти і мастики - трудомісткий процес, який має високу вартість. Під поверхнею штукатурки дерев'яні споруди можуть гнити під дією біологічних чи хімічних чинників. Оброблена таким чином поверхня має непривабливий зовнішній вигляд;
  • облицювання плитами з вогнетривких матеріалів - значно збільшує обсяг конструкцій;
  • вогнетривка фарба по дереву - швидкий і зручний спосіб обробки, що зберігає всі декоративні якості деревини в інтер'єрі та екстер'єрі будівель і споруд;
  • просочення антипіренами-антисептиками - найбільш популярний і затребуваний спосіб захисту в Україні. Вогнеnhbdrt просочення по деревині не тільки підвищує його опірність вогню і температурі, але і захищає від біологічних факторів.

Вогнестійка фарба по дереву.

Вогнестійка фарба по типу свого дії ділиться на два класи:

  • що спучується - під дією високої температури збільшує свій обсяг в кілька разів, формуючи захисну оболонку навколо дерев'яної конструкції;
  • не спучується - силікатні сполуки або «рідке скло», яке входить до складу фарби, під дією високої температури утворює захисну плівку.

Вогнестійки просочення.

Антипірени-антисептики найчастіше виготовляються на основі водних розчинів солей з модифікуючими хімічними добавками. Добавки покращують проникнення розчину всередину деревини, покращують адгезію і змочування. Крім того, до складу просочення може входити барвник, за допомогою якого користувач може контролювати процес нанесення захисного шару на конструкції з дерева. Поверхневе нанесення можна здійснювати ручним способом, за допомогою кисті або валика, або машинним способом, використовуючи пульверизатори. Глибоке просочення найчастіше здійснюється в заводських умовах - вона вимагає застосування автоклавних ванн, попередньої і подальшої сушки сировини.

Де купити фарбу і просочення для захисту дерева?

Центр пожежної безпеки Євросервіс - ваш надійний помічник на ринку протипожежних захисних засобів України для бетонних, дерев'яних і металевих конструкцій. Наша продукція має оптимальне співвідношення ціни і якості, гарантію від компанії-виробника і повний комплект сертифікаційної документації. У нас ви зможете купити фарбу і просочення, вогнезахисне, антисептичну покриття та інші найменування товарів.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору