Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Щит-носилки

Щит-носилки призначені для транспортування постраждалих з травмами хребта. Отвори використовуються як ручки для перенесення щита, а також за допомогою них і пасової системи забезпечується фіксація пацієнта на щиті.

Жорсткі, міцні і міцні у використанні, стійкі до зовнішніх пошкоджень, водостійкі. Стійкі до хімічних впливів і екстремальних температур. Легко дезінфікуються. Призначені для тривалої експлуатації в екстремальних умовах, можуть використовуватися на вологих поверхнях з товщиною водного шару до 5 см завдяки наявності підставок. Завдяки плавучості, можна використовувати при рятувальних операціях на воді. Щит може укладатися на медичні ноші, використовуватися спільно з матрацом вакуумним або використовуватися самостійно.

Ноші оснащені ременями кріплення для фіксації потерпілого, що забезпечує його повну нерухомість. При необхідності можуть бути встановлені спеціальні термостійкі ремені. Велика кількість отворів на щиті дозволяє швидко і зручно за допомогою пасової системи зафіксувати постраждалого будь-якої статури. Чималі розміри отворів дозволяють працювати фахівцям навіть в щільних рукавичках.

Можуть використовуватися для транспортування постраждалих службою медицини катастроф, в польових умовах.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Немає товарів

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору