Щит пожежний закритого типу - це спеціалізований короб, призначений для безпечного зберігання первинних засобів пожежогасіння. Щити виготовляються з металу, мають орні дверці з вправленим або навісним замком - таке зберігання протипожежного обладнання гарантує його збереження і цілісність.

 

У разі виникнення вогнища загоряння на об'єктах житлової, промислової, складської або торгово-розважальної нерухомості його локалізація і гасіння на ранній стадії забезпечує збереження майна, людського здоров'я і навіть життя. Для виконання цієї функції об'єкти нерухомості забезпечуються пожежними щитами, які мають стандартну комплектацію наступним немеханическим обладнанням та інвентарем:

Промислові та складські підприємства та підприємства торгово-розважального характеру, що мають пожежні щити згідно вимог Правил протипожежної безпеки, часто стикаються з фактами вандалізму і розкрадання інвентарю зі стендів відкритого типу. Для запобігання цим явищам і використовуються щити, що мають в своїй конструкції дверцята на лицьовій поверхні з замками. Доступ до протипожежного інвентарю в разі виникнення екстреної ситуації має тільки особа з ключем, що відповідає за протипожежну ситуацію на об'єкті. Дверцята можуть бути виконані з металевої сітки або мати суцільну конструкцію зі скляними віконцями.

 

Закриті щити пофарбовані в червоний колір відповідно до вимог протипожежних норм і можуть мати в своїй конструкції короб для піску або іншого гасячого розчину (пожежний стенд) різного об'єму. Короб забезпечений кришкою, що запобігає забруднення піску сміттям і природними опадами. Щити мають таблички або бирки для нанесення інвентарних номерів і телефонів виклику служб порятунку. Вони кріпляться до стіни приміщення або будівлі або встановлюються впритул до стіни на власні опори, а на внутрішній поверхні є спеціальні кріплення для пожежного інвентарю.

Щити реалізуються без пожежного інвентарю, мають різні розміри і обсяг внутрішнього простору і можуть комплектуватися Замовником індивідуально, залежно від його потреб, побажань і характеру об'єкта нерухомості.

Центр пожежної безпеки Євросервіс здійснює поставку і комплектацію щитів закритого типу для юридичних і фізичних осіб. Наші фахівці допоможуть Вам сформувати оптимальну комплектацію для вашого замовлення і зроблять унікальна цінова пропозиція, що включає в себе найзручніший і дешевий спосіб доставки покупки на ваш об'єкт нерухомості. Крім щитів ми реалізуємо широкий асортимент товарних позицій, що включає в себе вогнегасники різних типів і марок, протипожежні двері і конструкційні елементи, сповіщувачі і покажчики, гідранти і багато іншого.