Муфта протипожежна - це самоспрацьовуючий елемент для негайного припинення поширення в суміжні приміщення вогню, що проходить в пластикових трубах. Муфта здатна стримувати вогонь до трьох годин, а зручний замок-засувка дозволяє в лічені хвилини закріпити і зняти виріб. Вона використовується як в громадських місцях і приватних будівлях, так і в багатоквартирних житлових будинках. Після встановлення протипожежної муфти в наступні 30 років можна більше не переживати про появу вогню з суміжних приміщень у вашому будинку, офісі або магазині. Протипожежні муфти забезпечують межу вогнестійкості EI до 180 хвилин і можуть бути використані на об'єктах різного призначення.

Захистить ваше приміщення від проникнення вогню і диму через такі системи комунікації:

  • Каналізація;
  • Водопостачання;
  • Кабельні розв'язки.


Області застосування протипожежної муфти
Протипожежна муфта встановлюється в будь-якому будинку, що має трубні комунікації з горючих полімерних труб (PP- поліпропілену, PE - поліетилену, PVC - полівінілхлориду, PP-MD - мінералізованою поліпропілену):

  • Житлові будинки (житлові багатоквартирні будинки)
  • Поліклініки і лікарні;
  • Гуртожитки та готелі;
  • Вокзали і аеропорти;
  • Торгові центри;
  • Промислові підприємства і т.д.


Принцип дії протипожежної манжети
Принцип дії протипожежної муфти заснований на здатності закладеного в ній вогнезахисного матеріалу до термічного розширення (спучування) в десятки разів при різкому зростанні температури навколишнього середовища. В умовах реального пожежі і в міру зростання температури полімерна труба розм'якшується або навіть вигорає, тим самим створюються умови для поширення полум'я в місцях перетину трубами стін і перекриттів на інші приміщення і (або) поверхи. Протипожежна муфта служить надійним бар'єром поширенню вогню і диму по будівлі, перекриваючи місця проходу пластмасових труб через стіни та перекриття. Створений «пенококс», який заповнює не тільки всю внутрішню порожнину муфти, перетискаючи пластмасову трубу, а й отвір в стіні або міжповерхових перекриттів, за якими труби були прокладені. Використання протипожежних манжетів в сучасному цивільному і промисловому будівництві дозволяє закрити суперечку між прихильниками застосування в якості трубопровідних комунікацій чавунних або полімерних труб на користь останніх.

Встановлення протипожежної манжети

Муфта являє собою виріб циліндричної форми, який складається з каркаса (нержавіюча сталь) з монтажними отворами, усередині якого розміщені вогнезахисні пластини. Корпус муфти роз'ємний і забезпечений замком-стяжкою, що дозволяє використовувати їх на вже прокладених трубопроводах, забезпечуючи простий монтаж і демонтаж виробу.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!