Що таке накладки МДФ?

Декоративні накладки МДФ на двері є панелями, виготовленими за особливою технологією з дрібнодисперсійної фракції деревини, фрезеровані за певними малюнками та ламіновані спеціальними ПВХ плівками. У переважній більшості випадків, таке оздоблення імітують поверхню дорогих порід деревини.

Плити МДФ, як випливає з назви, виготовляються з дрібної стружки - відходів обробки деревини. Особливість його полягає в тому, що для формування плит не використовуються фенолформальдегідні смоли та інші небезпечні клейкі для людини речовини. Дрібнодисперсна фракція з'єднується завдяки лігніну. Ця речовина виділяється з дерева під час нагрівання останнього.

Крім цього, застосування МДФ-накладок для прикраси пожежостійких дверей має такі переваги:

  • Вартість плит МДФ невисока. Тому ви можете замовити протипожежні конструкції за доступною ціною.
  • У запропонованому асортименті можна знайти МДФ-накладки, які зовнішнім виглядом та кольором імітують різні породи дерев. Протипожежні двері органічно впишуться у будь-яку колірну гаму.

  • Накладка може мати гладку поверхню або візерунки, які отримують методом фрезерування. Це дозволяє ще більше урізноманітнити зовнішній вигляд вогнестійких дверей.

  • Також вони можуть бути різного кольору. Представлені кольори скопійовані зі зразків RAL. Однак ті кольори, які ви можете спостерігати на екрані вашого комп'ютера або на сторінках, роздрукованих з нашого сайту, можуть відрізнятися від дійсних кольорів, тому вони демонструються лише як приклад, а для більш точного трактування кольорів звертайтеся до еталонної шкали RAL.

МДФ стійко переносить деструктивні природні дії. Належно оброблену накладку можна використовувати на пожежостійких дверях, що ведуть на вулицю.

Дверні накладки МДФ один із найпопулярніших видів обробки дверей. Популярність пов'язана з високими показниками практичності матеріалу, його недорога ціна та великий вибір колірних рішень. Дверна накладка застосовується для дверей, як внутрішнє так зовнішнє оздоблення. Широкий асортимент кольорів та варіантів малюнків дозволяє підібрати дизайн дверей під елементи інтер'єру.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТ ЖИТТЯ!