Ноші - це пристрій для транспортування постраждалих при різних аваріях і стихійних лихах. М'яка або жорстка - горизонтальна поверхня, оснащена спеціальними ручками для зручності перенесення і ременями для фіксації потерпілого.

Ноші безкаркасні м'які

Ноші бескаркасні

Завдяки застосуванню виробу забезпечується повна іммобілізація пацієнта, виключаючи можливе виникнення ускладнень, з огляду на неправильне транспортування. На них дозволяється транспортувати постраждалих, які не можуть пересуватися самостійно, за умови, що отримані травми дозволяють транспортувати потерпілого в м'яких ношах. Такі носилки можуть мати кілька назв - санітарні, м'які, тактичні, медичні, евакуаційні.

 

Призначені для переміщення поранених з поля бою, а також переміщення, осіб які постраждали від стихійних лих або при аваріях техногенного та природного характеру. Це виріб є оптимальним рішенням при роботі в умовах замкнутого простору, вузьких проходів, тісних приміщень, вузьких сходових пройомів, укриттів, підвалів або завалів, тобто там, де звичайні, жорсткі носилки, просто не увійдуть по ширині. Основними перевагами таких носилок є їх компактність і мала вага, але є і свої мінуси - не всіх постраждалих можна переносити в м'яких ношах. Існують травми і поранення, при яких потерпілого можна транспортувати ТІЛЬКИ на жорстких поверхнях, не виключаючи вигини хребта і шийного відділу.

 

Безкаркасні носилки застосовні різними службами:

  • Бригади швидкої допомоги;
  • Рятувальники МНС;
  • Пожежні;
  • Польові медики та ін.

 

Надміцні носилки безкаркасні м'які - відмінно зарекомендували себе в бойових умовах, виготовляються з надміцної, важко-горючою і водовідштовхувальної нейлонової тканини. Полотно обшито якісної поліамідної стрічкою і прошита якісною, міцною та еластичною поліефірною ниткою. Добре миються, дуже швидко розкриваються.

Щит-носилки

Щит-носилки

Призначені для транспортування постраждалих з травмами хребта. Отвори використовуються як ручки для перенесення щита, а також за допомогою них і пасової системи забезпечується фіксація пацієнта на щиті.

Жорсткі і міцні у використанні, стійкі до зовнішніх пошкоджень, водостійкі. Стійкі до хімічних впливів і екстремальних температур. Легко дезінфікуються. Призначені для тривалої експлуатації в екстремальних умовах. Завдяки плавучості, можна використовувати при рятувальних операціях на воді. Щит може укладатися на медичні ноші, використовуватися спільно з вакуумним матрацом або використовуватися самостійно.

Ноші оснащені ременями кріплення для фіксації потерпілого, що забезпечує його повну нерухомість. При необхідності можуть бути встановлені спеціальні термостійкі ремені. Велика кількість отворів на щиті дозволяє швидко і зручно за допомогою пасової системи зафіксувати постраждалого будь-якої статури. Чималі розміри отворів дозволяють працювати фахівцям навіть в щільних рукавичках. Можуть використовуватися для транспортування постраждалих службою медицини катастроф, в польових умовах.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!