Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнегасники для будинку, квартири, дачі

  Вогнегасники для будинку, квартири, дачі.  

Пожежа - це той тип стихійного лиха, який безпосередньо загрожує здоров'ю, життю та майну людей. Особливо актуальна ця проблема для будинків, квартир і дач - будівель, споруд і приміщень, в яких ми живемо. Незважаючи на те, що виникнення вогнищ загоряння або задимлення не є рідкістю в наших населених пунктах, найчастіше пожежі застають людей зненацька, але ж саме в таких ситуаціях швидкі і точні дії можуть ліквідувати надзвичайну ситуацію на самих ранніх етапах, до того, як вона змогла нанести скільки-небудь значимий збиток.

Для швидкої і ефективної ліквідації вогнища загоряння в квартирах, будинках і дачах необхідно мати набір первинний засобів пожежогасіння, самим універсальним з яких є вогнегасник. Вогнегасник  являє собою пластиковий або металевий балон, наповнений рідким, газоподібним або порошковим туша засобом під тиском.

Головними експлуатаційними особливостями вогнегасників для будинку є:
компактні розміри;
малу вагу;
простота використання;
відсутність необхідності в спеціальних знаннях і навичках;
довгий термін зберігання.

Вибір вогнегасника в квартиру має свої особливості, продиктовані тим, що вони наповнені виробами з пластика і побутовими електроприладами. Для таких типів горючих матеріалів найкраще підходять вуглекислотні вогнегасники, в яких в якості гасячого речовини використовується вуглекислий газ - він без проблем гасить палаючу електропроводку, побутові прилади і домашнє обладнання, пластмасу та інші синтетичні матеріали.

Вуглекислота при використанні не залишає забруднення домашнього майна, не знижує видимість в охопленій вогнем кімнаті і легко видаляється з квартири простим провітрюванням. Газ впливає на полум'я, перекриваючи доступ необхідного для підтримки горіння кисню, і знижує температуру в приміщенні. Користуватися таким типом вогнегасників легко за умови дотримання елементарних правил безпеки - металеві частини вогнегасникив мають низьку температуру і рекомендується не торкатися їх при гасінні пожежі або використовувати захисні рукавички.

Єдиним обмежувачем для вуглекислотних моделей вогнегасника для офісу або квартири є гасіння тліючих матеріалів і речовин - газ зможе тільки збити полум'я, але тління продовжиться в глибині речовини. Якщо квартира наповнена дерев'яними меблями, одягом, килимами та подібними матеріалами доцільно використовувати порошкові моделі вогнегасників

Як гасячого речовини порошкових моделей виступають суміші різних складів. Під високим тиском вони викидаються в осередок загоряння, ізолюють полум'я і покривають горючі матеріали ізоляційним шаром. Використання таких моделей в житлових приміщеннях має свої обмеження:

  • при гасінні в повітрі утворюється суспензія порошку, яка значно знижує видимість;
  • порошкова суспензія є токсичною для людини і знаходиться в приміщенні необхідно з захистом органів дихання;
  • порошкові суміші не мають охолоджуючого ефекту - після їх використання рекомендується залити вогнище загоряння водою;
  • порошок на речах змити практично неможливо, що робить його непридатним для приміщень з цінним майном.

Якщо ви вирішили придбати вогнегасник додому, то ще одним рішенням для пожежної безпеки квартири є повітряно-емульсійна модель - ці вогнегасники гасять всі типи загорянь, безпечні для електропроводки і устаткування і не завдають псування цінного майна. Єдиним їх недоліком є ​​відносно висока ціна, яка перевищує вартість вуглекислотних і порошкових моделей.

Вогнегасник на дачу або для приватного будинку залежить від матеріалів, використаних при зведенні будівлі - якщо вона виконана з великою кількістю дерев'яних елементів, то найбільш оптимальним варіантом є повітряно-пінна або водяна модель. Обмеженням таких вогнегасникив є заборона на гасіння електропроводки і палаючого електрообладнання, а також можливість замерзання вогнегасної речовини при зимових температурах.

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує увазі своїх клієнтів широкий асортимент вогнегасників для будинку, дачі і квартири різних типів і марок з гарантією якості. Наші фахівці допоможуть вам вибрати і купити ту модель, яка має оптимальну вартість і найкращі експлуатаційні характеристики для вашого об'єкта нерухомості. Всі наші вогнегасники мають необхідну сертифікаційну документацію і можуть без обмежень використовуватися в житлових будівлях і приміщеннях. Крім вогнегасників в нашій компанії ви зможете замовити пожежний інвентар, шафи і стенди, рукава і гідранти, засоби індивідуального захисту та безпеки за найнижчими цінами.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору