Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнегасники для офісу та магазину

   Вогнегасники для офісу та магазину.   

Якщо ви є власником офісної або магазинної нерухомості, то рано чи пізно вам доведеться купити вогнегасники для забезпечення необхідного рівня пожежної безпеки об'єкта. Вогнегасники - найпростіший і ефективний спосіб боротьби з пожежами на самому ранньому етапі - з їх допомогою навіть самий непідготовлений людина може швидко і просто придушити вогнище загоряння або задимлення і, таким чином, врятувати цінне майно, здоров'я або навіть життя співробітників, персоналу або відвідувачів.

Вогнегасники для офісу та магазину містять спеціальний вогнегасний склад, який і визначає їх властивості, клас застосовності, умови зберігання та експлуатаційні характеристики. Залежно від характеру горючих речовин всі пожежі поділяються на п'ять класів:

А - горіння твердих речовин органічного складу;

В - горіння розтоплюють рідких або твердих матеріалів і речовин;

С - горіння газів і газових сумішей;

D - горіння металів;

Е - горіння електроприладів і установок під напругою.

 

Пожежі в офісних приміщеннях в основному відповідають класу А і Е, а загоряння в магазинах можуть ставитися до класів А, В, С і Е в залежності від характеру товарно-матеріальних цінностей, що зберігаються на торгових і складських площах. Купуючи вогнегасник для магазину необхідно враховувати товарний асортимент, площа приміщення, його поверховість і наявні в наявність електроприлади і обладнання.

На даний момент двома найпоширенішими типами вогнегасників в офіс і магазин є вуглекислотні і порошкові моделі. У чому їх різниця, сильні і слабкі сторони, як вибрати і замовити правильну модель?

Порошкові моделі вогнегасників - одне з найпопулярніших на ринку первинних засобів, використовуваних в екстрених ситуаціях. Вони дуже прості в експлуатації і зберіганні, мають доступну для покупця ціну і можуть ефективно і швидко погасити вогонь в приміщенні. За своєю конструкцією порошкові моделі являють собою порожнистий корпус, заповнений порошкової туша сумішшю, і джерело або генератор газу. У момент активації газ під тиском викидає струмінь порошку на осередок загоряння через сопло - туша суміш зупиняє хімічні реакції процесу горіння і перекриває доступ кисню до полум'я.

Характерними особливостями порошкових вогнегасників є:

• можливість використання для широкого класу пожеж;

• можливість гасіння електропроводки і приладів з напругою до 1000В;

• тривалий термін служби;

• велика відстань подачі гасячого складу - до чотирьох метрів;

• компактні розміри всіх моделей;

• оптимальна вартість для покупця.

До недоліків відносяться значне погіршення видимості після застосування порошку, сильне забруднення приміщення і майна (в деяких випадках порошок неможливо відчистити з поверхні предметів або меблів) і можливість комкования гасячого складу при порушенні правил зберігання.

Якщо ціна не є визначальним фактором вибору для вас і порошкове забруднення становить серйозну небезпеку для товарно-матеріальних цінностей, документації або оргтехніки - доцільно зупинити свій вибір на вуглекислотних моделях. Вони призначені для загорянь класів В, С і Е, а також класу А в тих випадках, коли речовини не здатні до продовження тління всередині своєї структури. Газ в вогнегаснику не володіє забруднюючих властивістю і абсолютно безпечний для цінного майна. Особливо ефективні вуглекислотні моделі в тих випадках, коли гасіння осередку загоряння водою категорично заборонено.

Усередині ємності вогнегасника знаходиться вуглекислий газ в рідкому вигляді під тиском. При активації вогнегасника вуглекислота швидко розширюється, переходячи в газоподібний стан, ефективно знижує температуру і витісняє кисень із зони пожежі. Під час використання вуглекислотних моделей рекомендується використовувати захисні рукавички або не торкатися металевих елементів випускає механізму - під час роботи їх температура може впасти до -75 ° С.

Відразу після застосування цього типу вогнегасників необхідно негайно провітрити приміщення - висока концентрація газу може бути небезпечна для здоров'я людей. Газ не призводить до погіршення видимості в приміщенні і не заважає вільній евакуації відвідувачів, персоналу і співробітників з охопленого вогнем будинку. Середній термін служби вуглекислотних моделей становить близько п'яти років.

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм клієнтам замовити продукцію з широкої лінійки переносних і пересувних порошкових і вуглекислотних вогнегасників для об'єктів нерухомості різного призначення. Всі наші моделі мають гарантію якості, сертифікати відповідності та іншу дозвільну документацію. У нас ви зможете отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, пов'язаних з пожежною безпекою, купити засоби індивідуального захисту і первинні засоби пожежогасіння, пожежний інвентар і обладнання.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору