Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Огнезащитная пропитка для тканей, ковровых покрытий, бумаги

Профілактика пожеж враховує вогнезахист будівельних, металевих і дерев'яних конструкцій, а також виробів з тканини. Текстильні матеріали, що поставляються споживачеві, повинні бути здатні чинити опір полум'ю. Ця характеристика дозволяє захистити людину і будови від впливу вогню, а також знизити швидкість поширення полум'я при пожежі.

Необхідність засобів захисту від загоряння

Текстильні вироби виготовляються з натуральних (бавовна, шерсть), штучних (віскоза, ацетат), синтетичних (поліамід, поліефір) і суміш цих типів тканин. Пожежі в будівлях, декорованих виробами з штучних і синтетичних тканин, розкривають їх істотний недолік.

Поліестер горить довше, ніж бавовна, розкидаючи тліючі згустки матеріалу, що збільшує ймовірність перекидання полум'я на сусідні предмети. Їдкий токсичний дим, що виділяється при згорянні такої тканини, за кілька вдихів здатний отруїти людини.

Вогнезахисна обробка тканин особливо актуальна для місць масового перебування людей: установ освіти та культури, лікарень і поліклінік. Текстильні вироби, які не викидають в атмосферу токсичні продукти горіння, істотно полегшують евакуацію, дозволяючи без втрат вивести персонал з палаючої будівлі. Гардини, штори і тюль, просочені спеціальними складами, здатні уповільнити поширення полум'я.

Обробці антипіренами підлягають:

  • театральні декорації;
  • матеріали з текстилю, розташовані в місцях евакуації і пожежних виходів;
  • спецодяг співробітників МНС і зварників;
  • тканинні вироби, використовувані для оформлення установ громадського харчування, галерей, місць для куріння та інших приміщень, де використовується відкритий вогонь.
Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору