Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Біозахисні склади для обробки дерев'яних конструкцій

Біозахист дерев'яних конструкцій покрівлі застосовується на етапі зведення з метою продовження їх терміну служби. Цей захід відноситься до профілактичної і проводиться разом і з обов'язковою гідроізоляцією даху і облаштуванням вентиляції.

Пропускати цей етап не можна: без обробки процеси гниття деревини стає незворотним при вологості матеріалу вище 15%, відсутність свіжого припливу повітря в рідко використовуємому горищному приміщенні їх тільки поглиблюють.

Частково цю проблему вирішує покупка дерева, обробленого антипіренами комплексної дії, ці засоби глибокого просочення успішно протистоять гниттю і займанню одночасно. У всіх інших випадках поверхня покривається антисептиками з різним ступенем проникнення (вручну або методом розпилення).

До біологічних загроз відносять появу дереворуйнівних грибків, руйнування структури комахами. Спори шкідливих мікроорганізмів знаходяться в деревині постійно і проявляють себе при експлуатації в умовах підвищеної вологості, утворенні конденсату, температурних перепадів, УФ.

Першим негативним ознакою є поява синяви, ефект в основному візуальний, фізико-механічні властивості дерева ще не змінюються. Але ігнорування цього призводить до утворення живильного середовища для руйнують мікроорганізмів і як наслідку - гниття.

У разі утворення великої зони ураження (поверхню явно покрита чорними плямами) процес вже незворотній.

Не менш небезпечні для дерева комахи: короїди, точильники, довгоносики, деревоточці, терміти та інші. Деякі вражають тільки ділянки з корою, але більшість прогризають ходи і швидко руйнують конструкції зсередини.

Вкрай важливо виключити цю проблему ще при покупці дерева: оглядаються торці і зрізи на предмет ходів і отворів, купуєтся тільки добре просушений матеріал.

Сортування:
Відображення:

Немає товарів

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору