Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Мотопомпи

Мотопомпи є технічними пристроями, призначеними для перекачування рідини. По суті, вони є насосами, працюючими не від електрики, а від бензинового або дизельного двигуна. Це обладнання здатне в найкоротші терміни викачати воду, що затопила підвал або гараж, впоратися з несправною каналізаційною системою, подати воду до вогнища займання або задимлення з найближчого озера або колодязя. Мотопомпи застосовуються для поливу великої ділянки, заповнення басейнів, скидання води, інших сільськогосподарських і побутових робіт.

 

Перевага і призначення мотопомп

Переваги мотопомп перед традиційними насосами очевидно – вони здатні працювати в тих умовах, коли поруч немає електро підключення. Така автономність робить цей інструмент ідеальним рішенням для екстрених ситуацій і польових умов – осушення колодязів і невеликих водойм, подання води для гасіння пожеж, ліквідація наслідків стихійних лих і аварійних випадків. Завдяки компактним розмірам і модульній конструкції мотопомпи легко транспортуються навіть на легкових автомобілях і можуть бути перенесені до місця експлуатації вручну. Вони займають мало місця і можуть бути встановлені в самих несприятливих умовах.

 

Сфера призначення мотопомп дуже широка – їх використовують комунальні служби, пожежні бригади, будівельні компанії, приватні особи на дачних ділянках і в заміських будинках. На відміну від насосів вони не вимагають підключення до електромережі, можуть зберігатися разом із запасом необхідного палива в гаражах, коморах, господарських будівлях. Мотопомпи входять в комплектацію пожежних автомобілів.

 

Як правильно вибрати мотопомпу

Для того, що б правильно вибрати мотопомпу, вам необхідно оцінити декілька чинників її застосування. За призначенням мотопомпи діляться на:

 • мотопомпи для чистої і слабозабрудненої води;
 • для води з сильною мірою забруднення;
 • мотопомпи високого тиску або пожежні;
 • мотопомпи мембранного типу;
 • мотопомпи для перекачування технологічних і спеціальних рідин.

 

Залежно від міри мобільності вони класифікуються як переносні мотопомпи, пересувні і причіпні. Переносні мотопомпи – це легкі побутові моделі, такі, наприклад, як мотопомпи для поливу городу. Пересувні моделі транспортуються на власній колісній тязі або з використанням автомобільного транспорту. Причіпні моделі функціонують на базі автомобільного причепа і доставляються до місця застосування з використанням легкового або вантажного транспорту.

 

Відмітні характеристики мотопомп

Усі моделі мотопомп мають набір технічних характеристик, що визначають сферу їх застосування. Найголовнішими з них є:

 • тип використовуваного палива – бензинові або дизельні;
 • об'єм паливного бака;
 • продуктивність, вимірювана в літрах перекачаної рідини в хвилину;
 • потужність двигуна, вимірювана в кінських силах;
 • максимальний розмір часток, що забруднюють рідину, в міліметрах;
 • діаметр вхідного і вихідного отвору, а для мотопомп високого тиску ndash; діаметр напірного і всмоктуючого пожежного рукава.

 

Експлуатація та правила утримання мотопомп

Мотопомпи є ефективним засобом подачі води тільки у тому випадку, якщо вони правильно містяться і використовуються. Перше, на що необхідно звернути увагу перед запуском, це робоче місце – помпа має бути встановлена на відносно рівній поверхні, на віддалі від пальних і вибухонебезпечних речовин і матеріалів. Вона повинна мати достатній для роботи запас пального у баку і необхідний рівень олії в системі.

 

Після кожного використання необхідно перевіряти рівень масла і міняти його через кожні 40-50 годин роботи мотопомпи. Фільтри паливного бака і повітря повинні перевірятися перед кожним застосуванням, а в разі потреби – змінюватися на нові. Регулярність чистки насосного обладнання визначається параметрами роботи, але в будь-якому випадку процедуру необхідно проводити не рідше, ніж один раз на півроку.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору